Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2020-prezent > Camera Deputaților > Formatiuni politice > Fără adez. Versiunea pentru printare

Fără adeziune la formațiunea politică pentru care a candidat la alegeri

  Nume si prenume Circumscriptia
electorala
Membru din
1. Alexandru Victoria-Violeta BUCUREȘTI 23 noi. 2021
2. Apjok Norbert MARAMUREȘ 8 feb. 2020
3. Benga Tudor - Vlad BRAȘOV 27 iun. 2022
4. Bola Bogdan-Alexandru CONSTANȚA 23 noi. 2021
5. Borta Raluca-Maria BRAȘOV 13 noi. 2023
6. Cambera Oana-Alexandra ILFOV 27 iun. 2022
7. Chichirău Cosette-Paula IAȘI 4 sep. 2023
8. Chira Claudiu-Martin TIMIȘ 23 noi. 2021
9. Ciubuc Ciprian BRĂILA 13 apr. 2022
10. Coarnă Dumitru CĂLĂRAȘI 5 feb. 2024
11. Dancă Ionel VRANCEA 23 noi. 2021
12. Enachi Raisa VASLUI 19 feb. 2024
13. Focșa Dumitru-Viorel CONSTANȚA 4 mar. 2024
14. Gavrilă Anamaria HUNEDOARA 1 sep. 2021
15. Ichim Cristian-Paul BACĂU 27 iun. 2022
16. Ionescu George PRAHOVA 23 noi. 2021
17. Kocsis-Cristea Alexandru IAȘI 23 noi. 2021
18. Lasca Mihai Ioan BIHOR 8 mar. 2021
19. Miuțescu Gheorghe Adrian ARGEȘ 23 noi. 2021
20. Nagy Vasile ARAD 3 apr. 2023
21. Orban Ludovic BUCUREȘTI 23 noi. 2021
22. Pecingină Gheorghe GORJ 10 oct. 2023
23. Plăiașu Gabriel DÂMBOVIȚA 23 noi. 2021
24. Polițeanu Mihai-Laurențiu PRAHOVA 31 oct. 2022
25. Prunean Alin-Costel SĂLAJ 21 iun. 2022
26. Rusu Daniel-Gheorghe ALBA 4 mai 2022
27. Sas Lóránt-Zoltan BISTRIȚA-NĂSĂUD 22 iun. 2022
28. Șovăială Constantin SIBIU 23 noi. 2021
29. Ștefan Ion VRANCEA 23 noi. 2021
30. Tănase Antonel BUCUREȘTI 23 noi. 2021
31. Teniță Dragoș-Cătălin BUCUREȘTI 1 sep. 2022
32. Toda Daniel-Liviu TIMIȘ 27 iun. 2022
33. Tulbure Simina-Geanina-Daniela DIASPORA 6 sep. 2022
34. Vîlceanu Dan GORJ 10 oct. 2023

Au mai fost deputati Fără adez.

  Nume si prenume Circumscriptia
electorala
Membru dinMembru pâna
1. Flucuș Dumitru BRAȘOV 1 mar. 2022 22 mar. 2022
2. Giugea Nicolae DOLJ 23 noi. 2021 27 sep. 2022
3. Gheba Daniel-Sorin DOLJ 1 feb. 2023 2 mai 2023
4. Coarnă Dumitru CĂLĂRAȘI 4 apr. 2022 19 iun. 2023
5. Tobă Francisc BRAȘOV 17 feb. 2021 15 aug. 2023
6. Paladi George-Adrian BRĂILA 20 mar. 2023 25 sep. 2023
7. Florea Daniel BUCUREȘTI 12 sep. 2022 13 noi. 2023
8. Focșa Dumitru-Viorel CONSTANȚA 6 feb. 2023 13 noi. 2023
9. Ardelean Ben-Oni TIMIȘ 3 oct. 2023 18 mar. 2024
10. Rizea Cristina Camelia CONSTANȚA 20 iun. 2022 2 apr. 2024

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti sâmbătă, 18 mai 2024, 12:16
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro