Structuri parlamentare comune
Sunteti în sectiunea: Prima pagina > Legislatura 2020-prezent > Parlamentul României > Grupuri de prietenie > Indonezia Versiunea pentru printare

Grupul parlamentar de prietenie cu Republica Indonezia

 Functia Nume si prenume Membru Grupdin data
1. Președinte Mușoiu Ștefan deputat PSD
2. Vicepreședinte Intotero Natalia-Elena
din 19 apr. 2023
deputat PSD 19 apr. 2023
3. Secretar Calotă Florică Ică deputat Neafiliați
4. Membri Berea Cristinel-Gabriel senator USR
5.   Fălcoi Nicu deputat USR
6.   Kelemen Hunor deputat UDMR
7.   Presură Alexandra deputat PSD
8.   Sărmaș Ioan-Sabin deputat PNL
9.   Stoica Ciprian-Titi deputat AUR 19 dec. 2022
10.   Thellmann Christine deputat PNL 22 iun. 2022

Fosti membri ai biroului grupului:

 Functia Nume si prenume Membru Grupdin data
1. Vicepreședinte Halici Nicușor
până în 1 mar. 2022
deputat PSD
2.   Șoldan Gheorghe
până în 19 apr. 2023
deputat PSD 3 mai 2022

Fosti membri ai grupului:

  Nume si prenume Membru Grupdin datapâna în data
1. Gavrilă Anamaria deputat Neafiliați 19 dec. 2022
2. Halici Nicușor deputat PSD 1 mar. 2022
3. Șoldan Gheorghe deputat PSD 3 mai 2022 19 apr. 2023
4. Scântei Laura-Iuliana senator PNL 10 iun. 2022

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti miercuri, 29 mai 2024, 1:57
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro