Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 08.04.2013 > 17:49 Versiunea pentru printare
Luni, 8 aprilie 2013, ora 17:49

Subiect vot: Stabilire timpi dezbatere
PL 394/2011 pentru aprobarea Ordonanței de urgență a Guvernului nr.40/2011 privind promovarea vehiculelor de transport rutier nepoluante și eficiente din punct de vedere energetic
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PDL ND UDMR Minoritati ALDE
- prezenți:154 51 37 18 23 11 6 8
- voturi pentru (DA):153 51 37 18 23 11 6 7
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - -
- abțineri:1 - - - - - - 1
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adam Luminița-Pachel ND DA
2. Adăscăliței Constantin PSD DA
3. Alexe Costel PNL DA
4. Almăjanu Marin PNL DA
5. Andea Petru PSD DA
6. Andronache Gabriel PDL DA
7. Anton Marin PNL DA
8. Avram Constantin ALDE DA
9. Axente Ioan PSD DA
10. Babuș Radu PSD DA
11. Baltă Mihai PSD DA
12. Bălan Ion PSD DA
13. Birchall Ana PSD DA
14. Bogdănici Camelia-Margareta PDL DA
15. Bónis István UDMR DA
16. Borbély László UDMR DA
17. Bordeianu Dan PNL DA
18. Budurescu Daniel-Stamate PNL DA
19. Buican Cristian PNL DA
20. Burlacu Ștefan ND DA
21. Calimente Mihăiță PNL DA
22. Calotă Florică Ică PNL DA
23. Canacheu Costică PDL DA
24. Cazan Mircea-Vasile PNL DA
25. Cernea Remus-Florinel PSD DA
26. Cherecheș Florica PNL DA
27. Cioată Cezar ND DA
28. Ciobanu Gheorghe PSD DA
29. Ciobanu Liliana ND DA
30. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
31. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
32. Ciuhodaru Tudor ND DA
33. Codîrlă Liviu ND DA
34. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
35. Cristea Victor PSD DA
36. Culețu Dănuț PDL DA
37. Cupșa Ioan PNL DA
38. Daea Petre PSD DA
39. Dalca Ștefan-Petru ND DA
40. Dascălu Constantin PDL DA
41. Delureanu Virgil PSD DA
42. Diaconu Adrian-Nicolae ND DA
43. Dima Toader PSD DA
44. Diniță Ion ALDE DA
45. Dîrzu Ioan PSD DA
46. Doboș Anton PNL DA
47. Dobre Victor Paul PNL DA
48. Dobrinescu Traian PNL DA
49. Dolha Nechita-Stelian PNL DA
50. Donțu Mihai-Aurel PNL DA
51. Dragomir Gheorghe PNL DA
52. Dragomir Maria ND DA
53. Drăghici Sonia-Maria PSD DA
54. Dumbrăvanu Paul PNL DA
55. Dumitru Ioana-Jenica ND DA
56. Emacu Gheorghe PSD DA
57. Erdei Dolóczki István UDMR DA
58. Fejér László-Ődőn UDMR DA
59. Florea Damian ALDE Abținere
60. Fonta Nuțu ND DA
61. Galan Constantin PNL DA
62. Gerea Andrei Dominic PNL DA
63. Gheorghe Florin PDL DA
64. Gheorghe Tinel PDL DA
65. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
66. Gireadă Dumitru-Verginel PNL DA
67. Giurescu Dinu ALDE DA
68. Gliga Vasile Ghiorghe PSD DA
69. Gudu Vasile PDL DA
70. Guran Virgil PNL DA
71. Gvozdenovici Slavomir Minoritati DA
72. Harbuz Liviu PSD DA
73. Hellvig Eduard Raul PNL DA
74. Horga Vasile PNL DA
75. Hrebenciuc Viorel PSD DA
76. Hulea Ioan ND DA
77. Iacob Ridzi Monica Maria ND DA
78. Ialomițianu Gheorghe PDL DA
79. Iane Ovidiu-Cristian PSD DA
80. Ionescu Aurelian ALDE DA
81. Iordache Florin PSD DA
82. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
83. Ispir Raluca-Cristina PNL DA
84. Kerekes Károly UDMR DA
85. Laza-Matiuța Liviu PDL DA
86. Longher Ghervazen Minoritati DA
87. Man Mircea PDL DA
88. Manea Victor-Gheorghe PNL DA
89. Marcu Viorica PNL DA
90. Markó Attila-Gabor UDMR DA
91. Marocico Ion Minoritati DA
92. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
93. Máté András-Levente UDMR DA
94. Măduța Flavius-Luigi PSD DA
95. Melinte Ion ND DA
96. Mihai Aurelian ND DA
97. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
98. Mincă Liliana ND DA
99. Mocanu Vasile PSD DA
100. Mocioalcă Ion PSD DA
101. Mocioi Niculina ND DA
102. Moisii Constantin ND DA
103. Moldovan Ioan ALDE DA
104. Molnar Zsolt UDMR DA
105. Munteanu Ioan PSD DA
106. Nassar Rodica PSD DA
107. Nechita Aurel PSD DA
108. Nicolae Florian PSD DA
109. Nicolicea Eugen PSD DA
110. Nistor Marioara ND DA
111. Niță Emil PSD DA
112. Nosa Iuliu PSD DA
113. Oajdea Daniel Vasile ND DA
114. Ochi Ion PSD DA
115. Pambuccian Varujan Minoritati DA
116. Pârgaru Ion PNL DA
117. Pâslaru Florin-Costin PSD DA
118. Petrea Dorin Silviu PSD DA
119. Pușcaș Iacob ND DA
120. Răducanu Ion PSD DA
121. Rădulescu Constantin PSD DA
122. Rădulescu Romeo PDL DA
123. Rățoi Neculai PSD DA
124. Roman Cristian-Constantin PDL DA
125. Roman Gheorghe PSD DA
126. Rotaru Răzvan ND DA
127. Rușanu Dan Radu PNL DA
128. Scarlat George PNL DA
129. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PDL DA
130. Secară Florin Mihail PDL DA
131. Seres Dénes UDMR DA
132. Simedru Dan Coriolan PNL DA
133. Stativă Irinel Ioan PSD DA
134. Stănescu Alexandru PSD DA
135. Stoica Ștefan-Bucur PDL DA
136. Stragea Sorin Constantin PSD DA
137. Surugiu Iulian-Radu PNL DA
138. Szabó Ödön UDMR DA
139. Șova Lucian PSD DA
140. Ștefan Viorel PSD DA
141. Ștefănescu Elena Cătălina PSD DA
142. Tămâian Ioan PNL DA
143. Tănase Răzvan-Ionuț ND DA
144. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE DA
145. Teodorescu Ioan Viorel PNL DA
146. Tîlvăr Angel PSD DA
147. Traicu Rodin PSD DA
148. Udriște Gheorghe PDL DA
149. Varga Vasile PNL DA
150. Vladu Iulian PDL DA
151. Vlădoiu Aurel PSD DA
152. Weber Mihai PSD DA
153. Zamfir Daniel-Cătălin PNL DA
154. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti sâmbătă, 22 iunie 2024, 19:24
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro