Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 18.11.2013 > 16:37 Versiunea pentru printare
Luni, 18 noiembrie 2013, ora 16:37

Subiect vot: Retrimitere la comisie
PL 346/2013 privind unele măsuri pentru reorganizarea Ministerului Agriculturii și Dezvoltării Rurale, precum și a unor structuri aflate în subordinea acestuia
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL PDL ND UDMR Minoritati ALDE Neafil.
- prezenți:125 59 28 12 7 6 4 8 1
- voturi pentru (DA):118 57 27 12 3 6 4 8 1
- voturi împotrivă (NU):6 2 - - 4 - - - -
- abțineri:1 - 1 - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Andea Petru PSD DA
2. Anton Marin PNL DA
3. Arsene Ionel PSD DA
4. Avram Constantin ALDE DA
5. Avram Marian PSD DA
6. Babuș Radu PSD DA
7. Baltă Mihai PSD DA
8. Bălan Ion PSD DA
9. Benga Ioan PSD DA
10. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
11. Bogdănici Camelia-Margareta PDL DA
12. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
13. Budurescu Daniel-Stamate PNL DA
14. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
15. Canacheu Costică PDL DA
16. Călin Ion PSD DA
17. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
18. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
19. Ciubotaru Lucian-Manuel PNL DA
20. Ciuhodaru Tudor ND NU
21. Ciurariu Florin PNL DA
22. Cocei Erland PNL DA
23. Coman Gheorghe ALDE DA
24. Condurățeanu Andrei-Răzvan ND NU
25. Covaci Dorel PSD DA
26. Crăciunescu Grigore PNL DA
27. Cristian Horia PNL DA
28. Cupă Ion PNL DA
29. Dalca Ștefan-Petru ND NU
30. Delureanu Virgil PSD DA
31. Diaconu Adrian-Nicolae ND DA
32. Doboș Anton PNL DA
33. Dobre Mircea-Titus PSD DA
34. Dobre Victor Paul PNL DA
35. Dobrinescu Traian PNL DA
36. Donțu Mihai-Aurel PNL DA
37. Dragomir Gheorghe PNL DA
38. Dragomir Viorel Marian PSD DA
39. Drăgușanu Vasile-Cătălin ALDE DA
40. Dumbrăvanu Paul PNL DA
41. Emacu Gheorghe PSD DA
42. Erdei Dolóczki István UDMR DA
43. Fejér László-Ődőn UDMR DA
44. Florea Damian ALDE DA
45. Frăticiu Gheorghe PSD DA
46. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
47. Gheorghe Tinel PDL DA
48. Gliga Vasile Ghiorghe PSD DA
49. Grecea Maria PNL Abținere
50. Grindeanu Sorin Mihai PSD DA
51. Gunia Dragoș-Ionel PDL DA
52. Guran Virgil PNL DA
53. Iacoban Sorin-Avram PSD DA
54. Iancu Iulian PSD DA
55. Iane Daniel PNL DA
56. Iane Ovidiu-Cristian PSD DA
57. Intotero Natalia-Elena PSD DA
58. Irimie Vicențiu-Mircea ALDE DA
59. Kerekes Károly UDMR DA
60. Kereskényi Gábor UDMR DA
61. Laza-Matiuța Liviu PDL DA
62. Marcoci Vlad PSD DA
63. Marcu Viorica PNL DA
64. Marin Gheorghe PSD DA
65. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
66. Melinte Ion PSD DA
67. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
68. Mincă Liliana ND NU
69. Mironescu Răzvan Horia PNL DA
70. Mitrea Manuela PSD DA
71. Mitrea Miron Tudor PSD NU
72. Mîrza Gavril PSD DA
73. Mocanu Vasile PSD DA
74. Moldovan Ioan ALDE DA
75. Moț Constantin-Stelian-Emil PSD DA
76. Muntean Mircia PDL DA
77. Munteanu Ioan PSD DA
78. Nassar Rodica PSD DA
79. Negruț Clement - DA
80. Negruț Cornelia ALDE DA
81. Nichita Cristina PSD DA
82. Nicolae Florian PSD DA
83. Niculescu Dumitru ND DA
84. Nistor Marioara ND DA
85. Palașcă Viorel PNL DA
86. Pambuccian Varujan Minoritati DA
87. Pardău Dumitru PNL DA
88. Peia Ninel PSD DA
89. Podașcă Gabriela-Maria PSD DA
90. Popescu Dan-Cristian PDL DA
91. Preda Cezar-Florin PDL DA
92. Răducanu Ion PSD DA
93. Rădulescu Romeo PDL DA
94. Resmeriță Cornel-Cristian PSD DA
95. Roman Ioan Sorin PSD DA
96. Roman Petre PNL DA
97. Săvoiu Ionuț-Cristian PSD DA
98. Scarlat George PNL DA
99. Smarandache Miron Alexandru PSD DA
100. Solomon Adrian PSD DA
101. Stan Ion PSD DA
102. Stănescu Alexandru PSD DA
103. Stoica Ștefan-Bucur PDL DA
104. Sturzu Mihai-Răzvan PSD DA
105. Suciu Vasile-Daniel PSD DA
106. Surugiu Iulian-Radu PNL DA
107. Szabó Ödön UDMR DA
108. Șcheau Ion PSD DA
109. Șimon Gheorghe PSD DA
110. Șova Lucian PSD DA
111. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
112. Tabugan Ion PSD NU
113. Tănăsescu Claudiu-Andrei ALDE DA
114. Teju Sorin PNL DA
115. Teodorescu Cătălin-Florin PDL DA
116. Tîlvăr Angel PSD DA
117. Tocuț Dan-Laurențiu PNL DA
118. Traicu Rodin PSD DA
119. Tudorache Daniel PSD DA
120. Udriște Gheorghe PDL DA
121. Vainer Aurel Minoritati DA
122. Vlădoiu Aurel PSD DA
123. Zgonea Valeriu Ștefan PSD DA
124. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA
125. Zlati Radu PNL DA

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti vineri, 14 iunie 2024, 10:02
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro