Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 07.06.2017 > 12:08 Versiunea pentru printare
Miercuri, 7 iunie 2017, ora 12:08

Subiect vot: Prezență - Vot test 2
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:265 139 46 23 17 12 12 14 2

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Adnagi Slavoliub Minoritati
3. Anastase Roberta Alma PNL
4. Andrei Alexandru-Ioan PSD
5. Andronache Gabriel PNL
6. Andrușcă Dănuț PSD
7. Apjok Norbert UDMR
8. Axinte Vasile PSD
9. Babuș Radu PSD
10. Badea Leonardo PSD
11. Balan Ioan PNL
12. Balint Liviu-Ioan PMP
13. Banias Mircea Marius -
14. Barna Ilie Dan USR
15. Băișanu Ștefan-Alexandru ALDE
16. Bălănescu Alexandru PSD
17. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
18. Bejinariu Eugen PSD
19. Bende Sándor UDMR
20. Benedek Zacharie UDMR
21. Benga Tudor - Vlad USR
22. Benkő Erika UDMR
23. Bica Dănuț PNL
24. Bichineț Corneliu PMP
25. Biro Zsolt-Istvan UDMR
26. Boboc Tudorița-Rodica PSD
27. Boboc Valentin Gabriel PSD
28. Bode Lucian Nicolae PNL
29. Bodea Marius PNL
30. Bogaciu Alexandra-Corina PSD
31. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
32. Boroianu Aurel-Robert PNL
33. Borza Remus-Adrian ALDE
34. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
35. Botez Mihai-Cătălin USR
36. Bran-Voinea Ioana PSD
37. Bucura-Oprescu Simona PSD
38. Budăi Marius-Constantin PSD
39. Buicu Corneliu-Florin PSD
40. Bulai Iulian USR
41. Bumb Sorin-Ioan PNL
42. Burciu Cristina PSD
43. Calista Mara-Daniela PNL
44. Calotă Florică Ică ALDE
45. Căciulă Aurel PSD
46. Călin Ion PSD
47. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
48. Căruceru Aida-Cristina PSD
49. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE
50. Cherecheș Florica PNL
51. Cherecheș Viorica PNL
52. Chichirău Cosette-Paula USR
53. Chiriac Viorel PSD
54. Chiriță Dumitru PSD
55. Ciocan Dan PSD
56. Ciofu Tamara-Dorina PSD
57. Ciolacu Ion-Marcel PSD
58. Ciuhodaru Tudor PSD
59. Cîtea Vasile PSD
60. Cobuz Maricela PSD
61. Cocoș Vasile PSD
62. Codreanu Constantin PMP
63. Cosma Andreea PSD
64. Cosma Lavinia-Corina USR
65. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
66. Cristache Cătălin PMP
67. Csép Éva-Andrea UDMR
68. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati
69. Csoma Botond UDMR
70. Cuc Alexandru-Răzvan PSD
71. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE
72. Cupșa Ioan PNL
73. Dan Nicușor Daniel USR
74. Dehelean Silviu USR
75. Dinu Cristina-Elena PSD
76. Dîrzu Ioan PSD
77. Dobre Mircea-Titus PSD
78. Dobre Victor Paul PNL
79. Dobrică Ionela Viorela PSD
80. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD
81. Dobrovie Matei-Adrian USR
82. Dohotaru Adrian-Octavian USR
83. Dragnea Nicolae-Liviu PSD
84. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
85. Drulă Cătălin USR
86. Dumitrache Ileana Cristina PSD
87. Dunava Costel Neculai PSD
88. Durbacă Eugen -
89. Duruș Vlad-Emanuel USR
90. Erdei Dolóczki István UDMR
91. Farago Petru UDMR
92. Firczak Iulius Marian Minoritati
93. Florea Damian ALDE
94. Florea Oana-Consuela PSD
95. Floroiu Ionel PSD
96. Furic Iarco Minoritati
97. Furtună Mirela PSD
98. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
99. Gavrilă Camelia PSD
100. Gavrilescu Grațiela Leocadia ALDE
101. Găină Mihăiță PSD
102. Georgescu Nicolae PSD
103. Gerea Andrei Dominic ALDE
104. Gheorghiu Bogdan PNL
105. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
106. Ghilea Găvrilă PNL
107. Giugea Nicolae PNL
108. Gudu Vasile PNL
109. Halici Nicușor PSD
110. Havrici Emanuel-Iuliu PSD
111. Huncă Mihaela PSD
112. Iancu Iulian PSD
113. Iancu Marius-Ionel PSD
114. Ibram Iusein Minoritati
115. Iftimie Neculai PSD
116. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
117. Intotero Natalia-Elena PSD
118. Ion Stelian-Cristian USR
119. Ionescu George PNL
120. Ioniță Antoneta PNL
121. Iordache Florin PSD
122. Itu Cornel PSD
123. Iurișniți Cristina-Ionela USR
124. Jivan Luminița-Maria PSD
125. Kelemen Hunor UDMR
126. Korodi Attila UDMR
127. Kulcsár-Terza József-György UDMR
128. Lazăr Sorin PSD
129. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
130. Longher Victoria Minoritati
131. Lovin Dumitru ALDE
132. Lungu Tudorița PNL
133. Lupașcu Costel PSD
134. Lupescu Dumitru USR
135. Macovei Silviu Nicu PSD
136. Magyar Loránd-Bálint UDMR
137. Manole Petre-Florin PSD
138. Mareș Mara PNL
139. Marica Petru-Sorin PSD
140. Márton Árpád-Francisc UDMR
141. Matei Călin-Vasile-Andrei PSD
142. Mărgărit Mitică-Marius PSD
143. Meiroșu Marilena-Emilia PSD
144. Mihalescul Dumitru PNL
145. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
146. Moagher Laura-Mihaela PSD
147. Mocioalcă Ion PSD
148. Mohaci Mihai PSD
149. Moldovan Sorin-Dan PNL
150. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
151. Movilă Petru PMP
152. Munteanu Ioan PSD
153. Mușoiu Ștefan PSD
154. Nasra Gabriel-Horia PSD
155. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
156. Neagu Nicolae PNL
157. Neață Eugen PSD
158. Nechifor Cătălin-Ioan PSD
159. Nicoară Romeo Florin PNL
160. Nicolae Andrei PSD
161. Nistor Laurențiu PSD
162. Niță Mihai ALDE
163. Niță Nicu PSD
164. Nosa Iuliu PSD
165. Olar Corneliu PNL
166. Olteanu Daniel PNL
167. Oprea Dumitru PNL
168. Oprișcan Mihai Doru PNL
169. Oros Nechita-Adrian PNL
170. Oteșanu Daniela PSD
171. Pambuccian Varujan Minoritati
172. Pană Adriana-Doina PSD
173. Paraschiv Rodica PSD
174. Pașcan Emil-Marius PMP
175. Pau Radu - Adrian PSD
176. Păle Dănuț PSD
177. Petcu Toma-Florin ALDE
178. Petrea Gabriel PSD
179. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
180. Petric Octavian PSD
181. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
182. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD
183. Pop Andrei PSD
184. Pop Georgian PSD
185. Popa Florin PSD
186. Popa Mihai Valentin PSD
187. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
188. Popescu Nicolae-Daniel USR
189. Popescu Virgil-Daniel PNL
190. Preda Cezar-Florin PNL
191. Presură Alexandra PSD
192. Prișcă Răzvan Sorin PNL
193. Prună Cristina-Mădălina USR
194. Radu Anișoara PSD
195. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
196. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
197. Răcuci Claudiu-Vasile PNL
198. Rădulescu Alexandru PSD
199. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
200. Răduț Violeta PSD
201. Roman Ioan Sorin PSD
202. Roșca Lucreția PSD
203. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
204. Săftoiu Ana Adriana PNL
205. Sebestyén Csaba-István UDMR
206. Sefer Cristian-George PMP
207. Seidler Cristian-Gabriel USR
208. Seres Dénes UDMR
209. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
210. Simion Lucian-Eduard PSD
211. Simionca Ionuț PMP
212. Simonis Alfred - Robert PSD
213. Sitterli Ovidiu-Ioan PSD
214. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
215. Solomon Adrian PSD
216. Spânu Ion PSD
217. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR
218. Stancu Florinel PSD
219. Stativă Irinel Ioan PSD
220. Stănescu Alexandru PSD
221. Steriu Valeriu-Andrei PMP
222. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
223. Stroe Ionuț-Marian PNL
224. Suciu Matei PSD
225. Suciu Vasile-Daniel PSD
226. Șarapatin Elvira PSD
227. Șerban Ciprian-Constantin PSD
228. Șimon Gheorghe PSD
229. Șișcu George PNL
230. Șotcan Theodora PSD
231. Șova Lucian PSD
232. Șovăială Constantin PNL
233. Ștefan Corneliu PSD
234. Ștefan Ion PNL
235. Tănăsescu Alina-Elena PSD
236. Terea Ioan PSD
237. Tîlvăr Angel PSD
238. Todor Adrian PSD
239. Todoran Adrian-Mihăiță PMP
240. Toma Ilie PSD
241. Tomac Eugen PMP
242. Tripa Florin-Dan PSD
243. Tudor Beatrice PSD
244. Tudose Mihai PSD
245. Turcescu Robert-Nicolae PMP
246. Tușa Adriana Diana PSD
247. Ursu Răzvan-Ion PSD
248. Varga Glad-Aurel PNL
249. Vasile Daniel Minoritati
250. Vasilescu Lia Olguța PSD
251. Vasilică Radu Costin PSD
252. Vass Levente UDMR
253. Văcaru Alin Vasile PSD
254. Velcea Nicolae PSD
255. Vexler Silviu Minoritati
256. Vișan George-Gabriel PSD
257. Vîrză Mihăiță PSD
258. Vlad Sergiu Cosmin USR
259. Vlăducă Oana-Silvia PSD
260. Voicu Mihai Alexandru PNL
261. Vosganian Varujan ALDE
262. Weber Mihai PSD
263. Zainea Cornel USR
264. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
265. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti vineri, 19 iulie 2024, 6:42
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro