Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 03.10.2017 > 16:47 Versiunea pentru printare
Marți, 3 octombrie 2017, ora 16:47

Subiect vot: Stabilire timpi dezbatere
PL 233/2017 pentru aprobarea Ordonanței de urgență a Guvernului nr.34/2017 privind gestionarea financiară a fondurilor externe nerambursabile aferente Mecanismului financiar Spațiul Economic European 2014-2021 și Mecanismul financiar norvegian 2014-2021
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati
- prezenți:158 72 33 20 11 6 5 11
- voturi pentru (DA):158 72 33 20 11 6 5 11
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
2. Alexe Costel PNL DA
3. Andrei Alexandru-Ioan PSD DA
4. Antal István-János UDMR DA
5. Axinte Vasile PSD DA
6. Barna Ilie Dan USR DA
7. Bejinariu Eugen PSD DA
8. Bende Sándor UDMR DA
9. Benedek Zacharie UDMR DA
10. Bica Dănuț PNL DA
11. Bichineț Corneliu PMP DA
12. Biro Zsolt-Istvan UDMR DA
13. Biró Rozália-Ibolya UDMR DA
14. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara USR DA
15. Bode Lucian Nicolae PNL DA
16. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
17. Bontea Vlad PSD DA
18. Boroianu Aurel-Robert PNL DA
19. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD DA
20. Botez Mihai-Cătălin USR DA
21. Bran-Voinea Ioana PSD DA
22. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
23. Budăi Marius-Constantin PSD DA
24. Buican Cristian PNL DA
25. Bulai Iulian USR DA
26. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
27. Burciu Cristina PSD DA
28. Calista Mara-Daniela PNL DA
29. Calotă Florică Ică ALDE DA
30. Căciulă Aurel PSD DA
31. Călin Ion PSD DA
32. Cherecheș Florica PNL DA
33. Cherecheș Viorica PNL DA
34. Chichirău Cosette-Paula USR DA
35. Chiriac Viorel PSD DA
36. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
37. Cîtea Vasile PSD DA
38. Cobuz Maricela PSD DA
39. Cocoș Vasile PSD DA
40. Coliu Doru-Petrișor PMP DA
41. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL DA
42. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati DA
43. Csoma Botond UDMR DA
44. Cupă Ion ALDE DA
45. Dinu Cristina-Elena PSD DA
46. Dîrzu Ioan PSD DA
47. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
48. Dobrovie Matei-Adrian USR DA
49. Drulă Cătălin USR DA
50. Dumitrache Ileana Cristina PSD DA
51. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
52. Erdei Dolóczki István UDMR DA
53. Farago Petru UDMR DA
54. Fădor Angelica PNL DA
55. Firczak Iulius Marian Minoritati DA
56. Furic Iarco Minoritati DA
57. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
58. Gavrilă Camelia PSD DA
59. Gavriliță Bianca - Miruna PSD DA
60. Georgescu Nicolae PSD DA
61. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
62. Gherman Dumitru PSD DA
63. Ghilea Găvrilă PNL DA
64. Giugea Nicolae PNL DA
65. Gudu Vasile PNL DA
66. Havrici Emanuel-Iuliu PSD DA
67. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
68. Huncă Mihaela PSD DA
69. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
70. Ioniță Antoneta PNL DA
71. Iordache Florin PSD DA
72. Itu Cornel PSD DA
73. Lazăr Sorin PSD DA
74. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
75. Longher Victoria Minoritati DA
76. Lovin Dumitru ALDE DA
77. Lungu Tudorița PNL DA
78. Lupașcu Costel PSD DA
79. Macovei Silviu Nicu PSD DA
80. Magyar Loránd-Bálint UDMR DA
81. Marica Petru-Sorin PSD DA
82. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
83. Mînzatu Roxana PSD DA
84. Mohaci Mihai PSD DA
85. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
86. Munteanu Ioan PSD DA
87. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
88. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
89. Neagu Nicolae PNL DA
90. Nicoară Romeo Florin PNL DA
91. Nicolae Andrei PSD DA
92. Niță Mihai ALDE DA
93. Nosa Iuliu PSD DA
94. Olar Corneliu PNL DA
95. Oprea Dumitru PNL DA
96. Oteșanu Daniela PSD DA
97. Palăr Ionel PNL DA
98. Pașcan Emil-Marius PMP DA
99. Păle Dănuț PSD DA
100. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
101. Petric Octavian PSD DA
102. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
103. Pop Rareș Tudor USR DA
104. Popa Florin PSD DA
105. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
106. Popescu Pavel PNL DA
107. Popescu Virgil-Daniel PNL DA
108. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
109. Prună Cristina-Mădălina USR DA
110. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
111. Rădulescu Alexandru PSD DA
112. Rădulescu Cătălin-Marian PSD DA
113. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
114. Răduț Violeta PSD DA
115. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
116. Roman Florin-Claudiu PNL DA
117. Roman Ioan Sorin PSD DA
118. Romanescu Cristinel PNL DA
119. Rotaru Alexandru PSD DA
120. Săftoiu Ana Adriana PNL DA
121. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
122. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
123. Simionca Ionuț PMP DA
124. Sitterli Ovidiu-Ioan PSD DA
125. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
126. Solomon Adrian PSD DA
127. Spânu Ion PSD DA
128. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR DA
129. Stancu Florinel PSD DA
130. Stoica Bogdan-Alin Minoritati DA
131. Surgent Marius-Gheorghe ALDE DA
132. Szabó Ödön UDMR DA
133. Șișcu George PNL DA
134. Șotcan Theodora PSD DA
135. Șovăială Constantin PNL DA
136. Ștefan Ion PNL DA
137. Teiș Alina PSD DA
138. Tîlvăr Angel PSD DA
139. Todor Adrian PSD DA
140. Toma Ilie PSD DA
141. Tripa Florin-Dan PSD DA
142. Tudor Beatrice PSD DA
143. Turcan Raluca PNL DA
144. Turcescu Robert-Nicolae PMP DA
145. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
146. Vasile Daniel Minoritati DA
147. Vasilică Radu Costin PSD DA
148. Velcea Nicolae PSD DA
149. Vexler Silviu Minoritati DA
150. Vișan George-Gabriel PSD DA
151. Vîrză Mihăiță PSD DA
152. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
153. Vlăducă Oana-Silvia PSD DA
154. Vosganian Varujan ALDE DA
155. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
156. Zainea Cornel USR DA
157. Zamfira Constantin-Cătălin PSD DA
158. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti sâmbătă, 20 iulie 2024, 19:27
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro