Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 20.06.2018 > 10:16 Versiunea pentru printare
Miercuri, 20 iunie 2018, ora 10:16

Subiect vot: Modificare ordine de zi
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:142 67 31 19 9 6 2 6 2
- voturi pentru (DA):142 67 31 19 9 6 2 6 2
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
3. Alexe Costel PNL DA
4. Andronache Gabriel PNL DA
5. Axinte Vasile PSD DA
6. Balan Ioan PNL DA
7. Băișanu Ștefan-Alexandru ALDE DA
8. Bălănescu Alexandru PSD DA
9. Bende Sándor UDMR DA
10. Benedek Zacharie UDMR DA
11. Bica Dănuț PNL DA
12. Bichineț Corneliu PMP DA
13. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara - DA
14. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
15. Bodea Marius PNL DA
16. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
17. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD DA
18. Botez Mihai-Cătălin USR DA
19. Bran-Voinea Ioana PSD DA
20. Budăi Marius-Constantin PSD DA
21. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
22. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
23. Burciu Cristina PSD DA
24. Calista Mara-Daniela PNL DA
25. Calotă Florică Ică ALDE DA
26. Călin Ion PSD DA
27. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
28. Cherecheș Florica PNL DA
29. Cherecheș Viorica PNL DA
30. Chiriac Viorel PSD DA
31. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
32. Cîtea Vasile PSD DA
33. Cobuz Maricela PSD DA
34. Cocoș Vasile PSD DA
35. Cosma Lavinia-Corina USR DA
36. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
37. Cupă Ion ALDE DA
38. Dehelean Silviu USR DA
39. Dobre Mircea-Titus - DA
40. Dobre Victor Paul PNL DA
41. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
42. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
43. Dobrovie Matei-Adrian USR DA
44. Drulă Cătălin USR DA
45. Dunava Costel Neculai PSD DA
46. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
47. Erdei Dolóczki István UDMR DA
48. Farago Petru UDMR DA
49. Fădor Angelica PNL DA
50. Floroiu Ionel PSD DA
51. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
52. Gavrilă Camelia PSD DA
53. Georgescu Nicolae PSD DA
54. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
55. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
56. Ghilea Găvrilă PNL DA
57. Giugea Nicolae PNL DA
58. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
59. Gudu Vasile PNL DA
60. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
61. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
62. Huncă Mihaela PSD DA
63. Iancu Iulian PSD DA
64. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
65. Ion Stelian-Cristian USR DA
66. Ioniță Antoneta PNL DA
67. Iordache Florin PSD DA
68. Itu Cornel PSD DA
69. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
70. Kelemen Hunor UDMR DA
71. Korodi Attila UDMR DA
72. Lazăr Sorin PSD DA
73. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
74. Lovin Dumitru ALDE DA
75. Lungu Tudorița PNL DA
76. Marica Petru-Sorin PSD DA
77. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
78. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
79. Mînzatu Roxana PSD DA
80. Moagher Laura-Mihaela PSD DA
81. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
82. Mușoiu Ștefan PSD DA
83. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
84. Neagu Nicolae PNL DA
85. Neață Eugen PSD DA
86. Niță Nicu PSD DA
87. Nosa Iuliu PSD DA
88. Olar Corneliu PNL DA
89. Oteșanu Daniela PSD DA
90. Pambuccian Varujan Minoritati DA
91. Pană Adriana-Doina PSD DA
92. Paraschiv Rodica PSD DA
93. Pașcan Emil-Marius PMP DA
94. Pau Radu - Adrian PSD DA
95. Păle Dănuț PSD DA
96. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
97. Pop Georgian PSD DA
98. Popa Florin PSD DA
99. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
100. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
101. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
102. Prună Cristina-Mădălina USR DA
103. Radu Anișoara PSD DA
104. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
105. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
106. Răduț Violeta PSD DA
107. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
108. Romanescu Cristinel PNL DA
109. Roșca Lucreția PSD DA
110. Rotaru Alexandru PSD DA
111. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
112. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
113. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
114. Seres Dénes UDMR DA
115. Simonis Alfred - Robert PSD DA
116. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
117. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
118. Spânu Ion PSD DA
119. Stamatian Vasile-Florin PNL DA
120. Stancu Florinel PSD DA
121. Stănescu Alexandru PSD DA
122. Surgent Marius-Gheorghe ALDE DA
123. Șarapatin Elvira PSD DA
124. Șotcan Theodora PSD DA
125. Șovăială Constantin PNL DA
126. Ștefan Ion PNL DA
127. Teiș Alina PSD DA
128. Terea Ioan PSD DA
129. Tîlvăr Angel PSD DA
130. Toma Ilie PSD DA
131. Tudor Beatrice PSD DA
132. Tudose Mihai PSD DA
133. Turcan Raluca PNL DA
134. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR DA
135. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
136. Varga Vasile PNL DA
137. Velcea Nicolae PSD DA
138. Vexler Silviu Minoritati DA
139. Vîlceanu Dan PNL DA
140. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
141. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
142. Zainea Cornel USR DA

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti duminică, 21 iulie 2024, 7:08
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro