Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 20.06.2018 > 10:16 Versiunea pentru printare
Miercuri, 20 iunie 2018, ora 10:16

Subiect vot: Modificare ordine de zi
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:145 66 33 20 9 7 2 6 2
- voturi pentru (DA):144 66 33 19 9 7 2 6 2
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:1 - - 1 - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
3. Alexe Costel PNL DA
4. Andronache Gabriel PNL DA
5. Avram Constantin ALDE DA
6. Axinte Vasile PSD DA
7. Balan Ioan PNL DA
8. Băișanu Ștefan-Alexandru ALDE DA
9. Bălănescu Alexandru PSD DA
10. Bende Sándor UDMR DA
11. Benedek Zacharie UDMR DA
12. Bica Dănuț PNL DA
13. Bichineț Corneliu PMP DA
14. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara - DA
15. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
16. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
17. Bodea Marius PNL DA
18. Bogaciu Alexandra-Corina PSD DA
19. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD DA
20. Botez Mihai-Cătălin USR DA
21. Bran-Voinea Ioana PSD DA
22. Budăi Marius-Constantin PSD DA
23. Buican Cristian PNL DA
24. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
25. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
26. Burciu Cristina PSD DA
27. Calista Mara-Daniela PNL DA
28. Calotă Florică Ică ALDE DA
29. Călin Ion PSD DA
30. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
31. Cherecheș Florica PNL DA
32. Cherecheș Viorica PNL DA
33. Chiriac Viorel PSD DA
34. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
35. Cîtea Vasile PSD DA
36. Cobuz Maricela PSD DA
37. Cocoș Vasile PSD DA
38. Cosma Lavinia-Corina USR DA
39. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
40. Cupă Ion ALDE DA
41. Dehelean Silviu USR DA
42. Dobre Mircea-Titus - DA
43. Dobre Victor Paul PNL DA
44. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
45. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
46. Dobrovie Matei-Adrian USR DA
47. Drulă Cătălin USR DA
48. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
49. Erdei Dolóczki István UDMR DA
50. Farago Petru UDMR DA
51. Fădor Angelica PNL DA
52. Floroiu Ionel PSD DA
53. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
54. Gavrilă Camelia PSD DA
55. Georgescu Nicolae PSD DA
56. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
57. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
58. Ghilea Găvrilă PNL DA
59. Giugea Nicolae PNL DA
60. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
61. Gudu Vasile PNL DA
62. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
63. Holban Georgeta-Carmen PSD DA
64. Huncă Mihaela PSD DA
65. Iancu Iulian PSD DA
66. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
67. Ion Stelian-Cristian USR DA
68. Ioniță Antoneta PNL DA
69. Iordache Florin PSD DA
70. Itu Cornel PSD DA
71. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
72. Kelemen Hunor UDMR DA
73. Korodi Attila UDMR DA
74. Lazăr Sorin PSD DA
75. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
76. Lovin Dumitru ALDE DA
77. Lungu Tudorița PNL DA
78. Marica Petru-Sorin PSD DA
79. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
80. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD DA
81. Mînzatu Roxana PSD DA
82. Moagher Laura-Mihaela PSD DA
83. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
84. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
85. Mușoiu Ștefan PSD DA
86. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
87. Neagu Nicolae PNL DA
88. Neață Eugen PSD DA
89. Niță Nicu PSD DA
90. Nosa Iuliu PSD DA
91. Olar Corneliu PNL DA
92. Oteșanu Daniela PSD DA
93. Pambuccian Varujan Minoritati DA
94. Pană Adriana-Doina PSD DA
95. Paraschiv Rodica PSD DA
96. Pașcan Emil-Marius PMP DA
97. Pau Radu - Adrian PSD DA
98. Păle Dănuț PSD DA
99. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
100. Pop Georgian PSD DA
101. Popa Florin PSD DA
102. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
103. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
104. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
105. Prună Cristina-Mădălina USR DA
106. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
107. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
108. Răduț Violeta PSD DA
109. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
110. Romanescu Cristinel PNL DA
111. Roșca Lucreția PSD DA
112. Rotaru Alexandru PSD DA
113. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
114. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
115. Seidler Cristian-Gabriel USR Abținere
116. Seres Dénes UDMR DA
117. Simonis Alfred - Robert PSD DA
118. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
119. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
120. Spânu Ion PSD DA
121. Stamatian Vasile-Florin PNL DA
122. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR DA
123. Stancu Florinel PSD DA
124. Stănescu Alexandru PSD DA
125. Surgent Marius-Gheorghe ALDE DA
126. Șarapatin Elvira PSD DA
127. Șotcan Theodora PSD DA
128. Șovăială Constantin PNL DA
129. Ștefan Ion PNL DA
130. Teiș Alina PSD DA
131. Terea Ioan PSD DA
132. Tîlvăr Angel PSD DA
133. Toma Ilie PSD DA
134. Tudor Beatrice PSD DA
135. Tudose Mihai PSD DA
136. Turcan Raluca PNL DA
137. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR DA
138. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
139. Varga Vasile PNL DA
140. Velcea Nicolae PSD DA
141. Vexler Silviu Minoritati DA
142. Vîlceanu Dan PNL DA
143. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
144. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
145. Zainea Cornel USR DA

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti miercuri, 17 iulie 2024, 19:07
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro