Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 20.06.2018 > 11:32 Versiunea pentru printare
Miercuri, 20 iunie 2018, ora 11:32

Subiect vot: Prelungirea programului de lucru
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:152 72 32 22 9 6 2 7 2
- voturi pentru (DA):144 71 29 19 9 6 1 7 2
- voturi împotrivă (NU):6 - 2 3 - - 1 - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:2 1 1 - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
3. Andronache Gabriel PNL DA
4. Antal István-János UDMR DA
5. Avram Constantin ALDE DA
6. Axinte Vasile PSD DA
7. Balan Ioan PNL DA
8. Balint Liviu-Ioan PSD DA
9. Băișanu Ștefan-Alexandru ALDE DA
10. Bălănescu Alexandru PSD DA
11. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD DA
12. Bende Sándor UDMR DA
13. Benedek Zacharie UDMR DA
14. Benga Tudor - Vlad USR DA
15. Bica Dănuț PNL DA
16. Biró Rozália-Ibolya UDMR DA
17. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara - DA
18. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
19. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
20. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD DA
21. Botez Mihai-Cătălin USR DA
22. Bran-Voinea Ioana PSD DA
23. Buican Cristian PNL DA
24. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
25. Burciu Cristina PSD DA
26. Calista Mara-Daniela PNL DA
27. Căciulă Aurel PSD DA
28. Călin Ion PSD DA
29. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
30. Cherecheș Viorica PNL DA
31. Chiriac Viorel PSD DA
32. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
33. Ciuhodaru Tudor PSD DA
34. Cocoș Vasile PSD DA
35. Cosma Lavinia-Corina USR DA
36. Cristache Cătălin PMP DA
37. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE DA
38. Cupă Ion ALDE DA
39. Cupșa Ioan PNL DA
40. Dehelean Silviu USR DA
41. Dîrzu Ioan PSD DA
42. Dobre Victor Paul PNL DA
43. Dobrovie Matei-Adrian USR NU
44. Dohotaru Adrian-Octavian - DA
45. Drulă Cătălin USR DA
46. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
47. Erdei Dolóczki István UDMR DA
48. Farago Petru UDMR DA
49. Fădor Angelica PNL DA
50. Firczak Iulius Marian Minoritati DA
51. Florea Oana-Consuela PSD DA
52. Floroiu Ionel PSD DA
53. Furtună Mirela PSD -
54. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
55. Gavrilă Camelia PSD DA
56. Georgescu Nicolae PSD DA
57. Gheorghe Andrei Daniel PNL NU
58. Gheorghe Tinel PNL DA
59. Gherman Dumitru PSD DA
60. Ghilea Găvrilă PNL DA
61. Ghinea Cristian USR NU
62. Gilia Claudia PSD DA
63. Giugea Nicolae PNL DA
64. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
65. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL DA
66. Huncă Mihaela PSD DA
67. Iancu Iulian PSD DA
68. Ibram Iusein Minoritati DA
69. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
70. Ion Stelian-Cristian USR NU
71. Ioniță Antoneta PNL DA
72. Iordache Florin PSD DA
73. Itu Cornel PSD DA
74. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
75. Jivan Luminița-Maria PSD DA
76. Lazăr Sorin PSD DA
77. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL DA
78. Lovin Dumitru ALDE DA
79. Lungu Tudorița PNL DA
80. Lupașcu Costel PSD DA
81. Lupescu Dumitru USR DA
82. Manole Petre-Florin PSD DA
83. Marica Petru-Sorin PSD DA
84. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
85. Mihalescul Dumitru PNL DA
86. Mînzatu Roxana PSD DA
87. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
88. Nasra Gabriel-Horia PSD DA
89. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
90. Neagu Nicolae PNL DA
91. Neață Eugen PSD DA
92. Nistor Laurențiu PSD DA
93. Niță Nicu PSD DA
94. Oprea Dumitru PNL NU
95. Pană Adriana-Doina PSD DA
96. Paraschiv Rodica PSD DA
97. Pașcan Emil-Marius PMP NU
98. Pau Radu - Adrian PSD DA
99. Păle Dănuț PSD DA
100. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati DA
101. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
102. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD DA
103. Pop Georgian PSD DA
104. Pop Rareș Tudor USR DA
105. Popa Florin PSD DA
106. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
107. Popescu Virgil-Daniel PNL DA
108. Presură Alexandra PSD DA
109. Prună Cristina-Mădălina USR DA
110. Radu Anișoara PSD DA
111. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
112. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL -
113. Rădulescu Alexandru PSD DA
114. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
115. Răduț Violeta PSD DA
116. Rodeanu Bogdan-Ionel USR DA
117. Roman Ioan Sorin PSD DA
118. Romanescu Cristinel PNL DA
119. Rotaru Răzvan-Ilie PSD DA
120. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
121. Seidler Cristian-Gabriel USR DA
122. Seres Dénes UDMR DA
123. Simion Lucian-Eduard PSD DA
124. Simonis Alfred - Robert PSD DA
125. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
126. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
127. Spânu Ion PSD DA
128. Stamatian Vasile-Florin PNL DA
129. Stan Viorel PSD DA
130. Stancu Florinel PSD DA
131. Suciu Matei PSD DA
132. Șotcan Theodora PSD DA
133. Șovăială Constantin PNL DA
134. Ștefan Corneliu PSD DA
135. Ștefan Ion PNL DA
136. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
137. Tabugan Ion ALDE DA
138. Tănăsescu Alina-Elena PSD DA
139. Teiș Alina PSD DA
140. Terea Ioan PSD DA
141. Toma Ilie PSD DA
142. Tudor Beatrice PSD DA
143. Tudose Mihai PSD DA
144. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR DA
145. Varga Vasile PNL DA
146. Velcea Nicolae PSD DA
147. Vișan George-Gabriel PSD DA
148. Vîlceanu Dan PNL DA
149. Vîrză Mihăiță PSD DA
150. Vlad Sergiu Cosmin USR DA
151. Zainea Cornel USR DA
152. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti joi, 18 iulie 2024, 10:40
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro