Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 28.11.2018 > 12:13 Versiunea pentru printare
Miercuri, 28 noiembrie 2018, ora 12:13

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:224 111 41 16 13 12 10 15 6

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Adnagi Slavoliub Minoritati
2. Ambrus Izabella-Agnes UDMR
3. Ampleev Andrian Minoritati
4. Andronache Gabriel PNL
5. Apjok Norbert UDMR
6. Axinte Vasile PSD
7. Babuș Radu PSD
8. Balint Liviu-Ioan PSD
9. Bălănescu Alexandru PSD
10. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
11. Bejinariu Eugen PSD
12. Benedek Zacharie UDMR
13. Benga Tudor - Vlad USR
14. Bica Dănuț PNL
15. Bichineț Corneliu PMP
16. Biro Zsolt-Istvan UDMR
17. Boboc Valentin Gabriel PSD
18. Bode Lucian Nicolae PNL
19. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
20. Bontea Vlad PSD
21. Borza Remus-Adrian -
22. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
23. Botez Mihai-Cătălin USR
24. Bozianu Nicoleta-Cătălina PMP
25. Bran-Voinea Ioana PSD
26. Bucura-Oprescu Simona PSD
27. Buican Cristian PNL
28. Buicu Corneliu-Florin PSD
29. Bumb Sorin-Ioan PNL
30. Burciu Cristina PSD
31. Calista Mara-Daniela PNL
32. Calotă Florică Ică ALDE
33. Căciulă Aurel PSD
34. Călin Ion PSD
35. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
36. Căruceru Aida-Cristina PSD
37. Cătăniciu Steluța-Gustica ALDE
38. Cherecheș Florica PNL
39. Cherecheș Viorica PNL
40. Chiriac Viorel PSD
41. Ciocan Dan PSD
42. Ciofu Tamara-Dorina PSD
43. Ciolacu Ion-Marcel PSD
44. Ciuhodaru Tudor PSD
45. Cîtea Vasile PSD
46. Cocoș Vasile PSD
47. Codreanu Constantin PMP
48. Cosma Lavinia-Corina USR
49. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
50. Cristache Cătălin PMP
51. Csép Éva-Andrea UDMR
52. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati
53. Csoma Botond UDMR
54. Cuc Alexandru-Răzvan PSD
55. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE
56. Culeafă Mihai PNL
57. Cupă Ion ALDE
58. Dan Nicușor Daniel USR
59. Dehelean Silviu USR
60. Dinu Cristina-Elena PSD
61. Dîrzu Ioan PSD
62. Dobre Victor Paul PNL
63. Dobrică Ionela Viorela PSD
64. Dobrovie Matei-Adrian PNL
65. Dohotaru Adrian-Octavian -
66. Dragnea Nicolae-Liviu PSD
67. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
68. Dunava Costel Neculai PSD
69. Erdei Dolóczki István UDMR
70. Farago Petru UDMR
71. Firczak Iulius Marian Minoritati
72. Florea Damian PSD
73. Furic Iarco Minoritati
74. Furtună Mirela PSD
75. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
76. Gavrilă Camelia PSD
77. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
78. Găină Mihăiță PSD
79. Georgescu Nicolae PSD
80. Gheorghe Andrei Daniel PNL
81. Gheorghe Tinel PNL
82. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
83. Gherman Dumitru PSD
84. Ghilea Găvrilă PNL
85. Gilia Claudia PSD
86. Giugea Nicolae PNL
87. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
88. Gudu Vasile PNL
89. Hărătău Elena PSD
90. Holban Georgeta-Carmen PSD
91. Huncă Mihaela -
92. Huțucă Bogdan-Iulian PNL
93. Iancu Marius-Ionel PSD
94. Ibram Iusein Minoritati
95. Iftimie Neculai PSD
96. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
97. Intotero Natalia-Elena PSD
98. Ion Stelian-Cristian USR
99. Ioniță Antoneta PNL
100. Iordache Florin PSD
101. Itu Cornel PSD
102. Jivan Luminița-Maria PSD
103. Korodi Attila UDMR
104. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
105. Lovin Dumitru ALDE
106. Lungu Tudorița PNL
107. Lupașcu Costel PSD
108. Lupescu Dumitru USR
109. Macovei Silviu Nicu PSD
110. Magyar Loránd-Bálint UDMR
111. Mareș Mara PNL
112. Marica Petru-Sorin PSD
113. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
114. Mînzatu Roxana PSD
115. Mocanu Adrian ALDE
116. Mocioalcă Ion PSD
117. Moldovan Sorin-Dan PNL
118. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
119. Movilă Petru PMP
120. Nasra Gabriel-Horia PSD
121. Neagu Nicolae PNL
122. Neață Eugen PSD
123. Nechifor Cătălin-Ioan -
124. Nicoară Romeo Florin PNL
125. Nicolae Andrei PSD
126. Nistor Laurențiu PSD
127. Niță Mihai ALDE
128. Niță Nicu PSD
129. Nosa Iuliu PSD
130. Olar Corneliu PNL
131. Olteanu Daniel ALDE
132. Oprea Dumitru PNL
133. Oprișcan Mihai Doru ALDE
134. Oros Nechita-Adrian PNL
135. Oteșanu Daniela PSD
136. Pambuccian Varujan Minoritati
137. Pană Adriana-Doina PSD
138. Paraschiv Rodica PSD
139. Pașcan Emil-Marius PMP
140. Pau Radu - Adrian PSD
141. Păle Dănuț PSD
142. Petcu Toma-Florin ALDE
143. Petrea Gabriel PSD
144. Petric Octavian PSD
145. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
146. Pistru Eusebiu-Manea ALDE
147. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD
148. Podașcă Gabriela-Maria -
149. Ponta Victor-Viorel -
150. Pop Georgian PSD
151. Pop Rareș Tudor USR
152. Popa Florin PSD
153. Popa Mihai Valentin PSD
154. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
155. Popescu Mariana-Venera Minoritati
156. Popescu Nicolae-Daniel USR
157. Preda Cezar-Florin PNL
158. Predoiu Marian-Cătălin PNL
159. Presură Alexandra PSD
160. Prisnel Adrian-Claudiu USR
161. Prună Cristina-Mădălina USR
162. Radu Anișoara PSD
163. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
164. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
165. Răcuci Claudiu-Vasile PNL
166. Rădulescu Alexandru PSD
167. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
168. Răduț Violeta PSD
169. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
170. Roman Florin-Claudiu PNL
171. Roman Ioan Sorin PSD
172. Roșca Lucreția PSD
173. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
174. Săftoiu Ana Adriana PNL
175. Sămărtinean Cornel-Mircea PMP
176. Sebestyén Csaba-István UDMR
177. Seidler Cristian-Gabriel USR
178. Seres Dénes UDMR
179. Simionca Ionuț PMP
180. Simonis Alfred - Robert PSD
181. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL
182. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
183. Solomon Adrian PSD
184. Spânu Ion PSD
185. Stamatian Vasile-Florin PNL
186. Stan Viorel PSD
187. Stancu Florinel PSD
188. Stănescu Alexandru PSD
189. Steriu Valeriu-Andrei PSD
190. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
191. Suciu Matei PSD
192. Suciu Vasile-Daniel PSD
193. Szabó Ödön UDMR
194. Șerban Ciprian-Constantin PSD
195. Șimon Gheorghe PSD
196. Șotcan Theodora PSD
197. Șovăială Constantin PNL
198. Ștefan Corneliu PSD
199. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
200. Tănăsescu Alina-Elena PSD
201. Teiș Alina PSD
202. Terea Ioan PSD
203. Tîlvăr Angel PSD
204. Todor Adrian PSD
205. Todoran Adrian-Mihăiță PMP
206. Toma Ilie PSD
207. Trăilă Cristina PNL
208. Tripa Florin-Dan PSD
209. Tudor Beatrice PSD
210. Tudose Mihai PSD
211. Turcescu Robert-Nicolae PMP
212. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
213. Vasile Daniel Minoritati
214. Vasilescu Lia Olguța PSD
215. Velcea Nicolae PSD
216. Vexler Silviu Minoritati
217. Vîlceanu Dan PNL
218. Vlad Sergiu Cosmin USR
219. Vlăducă Oana-Silvia PSD
220. Voicu Mihai Alexandru PNL
221. Vosganian Varujan ALDE
222. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
223. Weber Mihai PSD
224. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti miercuri, 24 iulie 2024, 18:34
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro