Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 16.04.2019 > 13:37 Versiunea pentru printare
Marți, 16 aprilie 2019, ora 13:37

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati Neafil.
- prezenți:246 121 50 16 17 13 7 12 10

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Alexe Costel PNL
3. Ampleev Andrian Minoritati
4. Andronache Gabriel PNL
5. Andrușcă Dănuț PSD
6. Anton Anton ALDE
7. Ardelean Ben-Oni PNL
8. Avram Constantin ALDE
9. Axinte Vasile PSD
10. Babuș Radu PSD
11. Balint Liviu-Ioan PSD
12. Banias Mircea Marius -
13. Băișanu Ștefan-Alexandru ALDE
14. Bârlădeanu Dragoș-Petruț PSD
15. Bejinariu Eugen PSD
16. Bende Sándor UDMR
17. Benedek Zacharie UDMR
18. Benkő Erika UDMR
19. Bica Dănuț PNL
20. Birchall Ana PSD
21. Biro Zsolt-Istvan UDMR
22. Boboc Tudorița-Rodica PSD
23. Boboc Valentin Gabriel PSD
24. Bode Lucian Nicolae PNL
25. Bodea Marius PNL
26. Bogaciu Alexandra-Corina -
27. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
28. Bontea Vlad PSD
29. Boroianu Aurel-Robert PNL
30. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
31. Botez Mihai-Cătălin USR
32. Bran-Voinea Ioana PSD
33. Budăi Marius-Constantin PSD
34. Buican Cristian PNL
35. Buicu Corneliu-Florin PSD
36. Bumb Sorin-Ioan PNL
37. Burciu Cristina PSD
38. Calista Mara-Daniela PNL
39. Calotă Florică Ică ALDE
40. Căciulă Aurel PSD
41. Călin Ion PSD
42. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
43. Căruceru Aida-Cristina PSD
44. Cherecheș Viorica PNL
45. Chichirău Cosette-Paula USR
46. Chiriac Viorel PSD
47. Ciocan Dan PSD
48. Ciofu Tamara-Dorina PSD
49. Ciolacu Ion-Marcel PSD
50. Ciuhodaru Tudor PSD
51. Cîtea Vasile PSD
52. Cobuz Maricela PSD
53. Cocoș Vasile PSD
54. Codreanu Constantin PMP
55. Constantin Daniel -
56. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
57. Cristache Cătălin PMP
58. Csép Éva-Andrea UDMR
59. Csoma Botond UDMR
60. Cucșa Marian-Gheorghe ALDE
61. Culeafă Mihai PNL
62. Cupă Ion ALDE
63. Dan Nicușor Daniel USR
64. Dehelean Silviu USR
65. Dinu Cristina-Elena PSD
66. Dîrzu Ioan PSD
67. Dobre Mircea-Titus -
68. Dobre Victor Paul PNL
69. Dobrică Ionela Viorela PSD
70. Dobrovie Matei-Adrian PNL
71. Drulă Cătălin USR
72. Dunava Costel Neculai PSD
73. Duruș Vlad-Emanuel USR
74. Erdei Dolóczki István UDMR
75. Farago Petru UDMR
76. Fădor Angelica PNL
77. Firczak Iulius Marian Minoritati
78. Florea Damian PSD
79. Florea Oana-Consuela PSD
80. Floroiu Ionel PSD
81. Furic Iarco Minoritati
82. Furtună Mirela PSD
83. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
84. Gavrilă Camelia PSD
85. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
86. Găină Mihăiță PSD
87. Georgescu Nicolae PSD
88. Gerea Andrei Dominic ALDE
89. Gheorghe Tinel PNL
90. Gheorghiu Bogdan PNL
91. Gherman Dumitru PSD
92. Ghilea Găvrilă PNL
93. Ghinea Cristian USR
94. Gilia Claudia PSD
95. Goga Octavian PSD
96. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
97. Halici Nicușor PSD
98. Hărătău Elena PSD
99. Holban Georgeta-Carmen PSD
100. Huncă Mihaela -
101. Iancu Iulian PSD
102. Iancu Marius-Ionel PSD
103. Ibram Iusein Minoritati
104. Iftimie Neculai PSD
105. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
106. Ionescu George PNL
107. Ioniță Antoneta PNL
108. Itu Cornel PSD
109. Iurișniți Cristina-Ionela USR
110. Jivan Luminița-Maria PSD
111. Kelemen Hunor UDMR
112. Korodi Attila UDMR
113. Kulcsár-Terza József-György UDMR
114. Lazăr Sorin PSD
115. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
116. Longher Victoria Minoritati
117. Lovin Dumitru ALDE
118. Lungu Tudorița PNL
119. Lupașcu Costel PSD
120. Macovei Silviu Nicu PSD
121. Magyar Loránd-Bálint UDMR
122. Manole Petre-Florin PSD
123. Mareș Mara PNL
124. Marica Petru-Sorin -
125. Márton Árpád-Francisc UDMR
126. Mărgărit Mitică-Marius PSD
127. Mihalescul Dumitru PNL
128. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
129. Mînzatu Roxana PSD
130. Moagher Laura-Mihaela PSD
131. Mohaci Mihai PSD
132. Moldovan Sorin-Dan PNL
133. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
134. Movilă Petru PMP
135. Mușoiu Ștefan PSD
136. Nasra Gabriel-Horia PSD
137. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
138. Neagu Nicolae PNL
139. Neață Eugen PSD
140. Nistor Laurențiu PSD
141. Niță Nicu PSD
142. Nosa Iuliu PSD
143. Olar Corneliu PNL
144. Olteanu Daniel ALDE
145. Oprișcan Mihai Doru ALDE
146. Oros Nechita-Adrian PNL
147. Oteșanu Daniela PSD
148. Palăr Ionel PNL
149. Pambuccian Varujan Minoritati
150. Pană Adriana-Doina PSD
151. Paraschiv Rodica PSD
152. Pașcan Emil-Marius PMP
153. Păle Dănuț PSD
154. Petcu Toma-Florin ALDE
155. Petrea Gabriel PSD
156. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
157. Pirtea Marilen - Gabriel PNL
158. Pistru Eusebiu-Manea ALDE
159. Pleșoianu Liviu Ioan Adrian PSD
160. Podașcă Gabriela-Maria -
161. Pop Andrei PSD
162. Pop Rareș Tudor USR
163. Popa Florin PSD
164. Popa Mihai Valentin PSD
165. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
166. Popescu Mariana-Venera Minoritati
167. Popescu Nicolae-Daniel USR
168. Popescu Pavel PNL
169. Popescu Virgil-Daniel PNL
170. Preda Cezar-Florin PNL
171. Predoiu Marian-Cătălin PNL
172. Presură Alexandra PSD
173. Prisnel Adrian-Claudiu USR
174. Prișcă Răzvan Sorin PNL
175. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
176. Raețchi Ovidiu Alexandru PNL
177. Răcuci Claudiu-Vasile PNL
178. Rădulescu Alexandru PSD
179. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
180. Răduț Violeta PSD
181. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
182. Roman Florin-Claudiu PNL
183. Roman Ioan Sorin PSD
184. Roșca Lucreția PSD
185. Rotaru Alexandru PSD
186. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
187. Săftoiu Ana Adriana PNL
188. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PNL
189. Sebestyén Csaba-István UDMR
190. Sefer Cristian-George PSD
191. Seres Dénes UDMR
192. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
193. Simion Lucian-Eduard PSD
194. Simionca Ionuț PMP
195. Simonis Alfred - Robert PSD
196. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL
197. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
198. Solomon Adrian PSD
199. Spânu Ion -
200. Stan Viorel PSD
201. Stancu Florinel PSD
202. Stativă Irinel Ioan PSD
203. Stănescu Alexandru PSD
204. Steriu Valeriu-Andrei PSD
205. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
206. Suciu Matei PSD
207. Surgent Marius-Gheorghe ALDE
208. Szabó Ödön UDMR
209. Șarapatin Elvira PSD
210. Șerban Ciprian-Constantin PSD
211. Șimon Gheorghe PSD
212. Șotcan Theodora PSD
213. Șova Lucian PSD
214. Șovăială Constantin PNL
215. Ștefan Corneliu PSD
216. Ștefan Ion PNL
217. Ștefan Viorel PSD
218. Tănăsescu Alina-Elena PSD
219. Teiș Alina PSD
220. Terea Ioan PSD
221. Tîlvăr Angel PSD
222. Todor Adrian PSD
223. Toma Ilie PSD
224. Tomac Eugen PMP
225. Trăilă Cristina PNL
226. Tripa Florin-Dan PSD
227. Tudor Beatrice PSD
228. Turcan Raluca PNL
229. Turcescu Robert-Nicolae PMP
230. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
231. Ursu Răzvan-Ion PSD
232. Varga Vasile PNL
233. Vasile Daniel Minoritati
234. Vasilescu Lia Olguța PSD
235. Vass Levente UDMR
236. Văcaru Alin Vasile -
237. Velcea Nicolae PSD
238. Vexler Silviu Minoritati
239. Vișan George-Gabriel PSD
240. Vîrză Mihăiță PSD
241. Vlad Sergiu Cosmin USR
242. Vlăducă Oana-Silvia -
243. Voicu Mihai Alexandru PNL
244. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
245. Weber Mihai PSD
246. Zamfira Constantin-Cătălin PSD

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti sâmbătă, 20 iulie 2024, 22:38
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro