Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 03.06.2019 > 16:25 Versiunea pentru printare
Luni, 3 iunie 2019, ora 16:25

Subiect vot: PHCD 22/2019 - se dezbate miercuri 05.03.2019
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati PRO România
- prezenți:171 79 30 18 9 7 8 12 8
- voturi pentru (DA):171 79 30 18 9 7 8 12 8
- voturi împotrivă (NU):0 - - - - - - - -
- abțineri:0 - - - - - - - -
- nu au votat:0 - - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Achiței Vasile-Cristian PNL DA
2. Adnagi Slavoliub Minoritati DA
3. Ampleev Andrian Minoritati DA
4. Andronache Gabriel PNL DA
5. Antal István-János UDMR DA
6. Avram Constantin ALDE DA
7. Axinte Vasile PSD DA
8. Babuș Radu PSD DA
9. Balint Liviu-Ioan PSD DA
10. Banias Mircea Marius PRO România DA
11. Barna Ilie Dan USR DA
12. Bejinariu Eugen PSD DA
13. Benga Tudor - Vlad USR DA
14. Bica Dănuț PNL DA
15. Bichineț Corneliu PMP DA
16. Biró Rozália-Ibolya UDMR DA
17. Boboc Tudorița-Rodica PSD DA
18. Boboc Valentin Gabriel PSD DA
19. Bode Lucian Nicolae PNL DA
20. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD DA
21. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD DA
22. Botez Mihai-Cătălin USR DA
23. Bozianu Nicoleta-Cătălina PMP DA
24. Bran-Voinea Ioana PSD DA
25. Bucura-Oprescu Simona PSD DA
26. Budăi Marius-Constantin PSD DA
27. Buicu Corneliu-Florin PSD DA
28. Bumb Sorin-Ioan PNL DA
29. Burciu Cristina PSD DA
30. Calista Mara-Daniela PNL DA
31. Calotă Florică Ică ALDE DA
32. Căciulă Aurel PSD DA
33. Călin Ion PSD DA
34. Căruceru Aida-Cristina PSD DA
35. Cherecheș Florica PNL DA
36. Chichirău Cosette-Paula USR DA
37. Chiriac Viorel PSD DA
38. Ciocan Dan PSD DA
39. Ciofu Tamara-Dorina PSD DA
40. Ciolacu Ion-Marcel PSD DA
41. Cîtea Vasile PSD DA
42. Cobuz Maricela PSD DA
43. Cocoș Vasile PSD DA
44. Codreanu Constantin PMP DA
45. Constantin Daniel PRO România DA
46. Cosma Lavinia-Corina USR DA
47. Cristache Cătălin PMP DA
48. Csép Éva-Andrea UDMR DA
49. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati DA
50. Csoma Botond UDMR DA
51. Dehelean Silviu USR DA
52. Dobre Victor Paul PNL DA
53. Dobrică Ionela Viorela PSD DA
54. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD DA
55. Drulă Cătălin USR DA
56. Duruș Vlad-Emanuel USR DA
57. Erdei Dolóczki István UDMR DA
58. Fădor Angelica PNL DA
59. Firczak Iulius Marian Minoritati DA
60. Floroiu Ionel PSD DA
61. Furtună Mirela PSD DA
62. Ganț Ovidiu Victor Minoritati DA
63. Gavrilă Camelia PSD DA
64. Găină Mihăiță PSD DA
65. Georgescu Nicolae PSD DA
66. Gheorghe Andrei Daniel PNL DA
67. Gheorghiu Bogdan PNL DA
68. Gherman Dumitru PSD DA
69. Ghilea Găvrilă PNL DA
70. Goga Octavian PSD DA
71. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati DA
72. Hărătău Elena PSD DA
73. Huncă Mihaela PRO România DA
74. Iancu Iulian PSD DA
75. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD DA
76. Ioniță Antoneta PNL DA
77. Iordache Florin PSD DA
78. Itu Cornel PSD DA
79. Iurișniți Cristina-Ionela USR DA
80. Jivan Luminița-Maria PSD DA
81. Lazăr Sorin PSD DA
82. Longher Victoria Minoritati DA
83. Lovin Dumitru ALDE DA
84. Lungu Tudorița PNL DA
85. Lupescu Dumitru USR DA
86. Mareș Mara PNL DA
87. Márton Árpád-Francisc UDMR DA
88. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
89. Meiroșu Marilena-Emilia PRO România DA
90. Mînzatu Roxana PSD DA
91. Moagher Laura-Mihaela PSD DA
92. Moldovan Sorin-Dan PNL DA
93. Moșteanu Liviu-Ionuț USR DA
94. Movilă Petru PMP DA
95. Mușoiu Ștefan PSD DA
96. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR DA
97. Neagu Nicolae PNL DA
98. Neață Eugen PSD DA
99. Nicoară Romeo Florin PNL DA
100. Nicolae Andrei PSD DA
101. Nistor Laurențiu PSD DA
102. Niță Mihai ALDE DA
103. Nosa Iuliu PSD DA
104. Olteanu Daniel ALDE DA
105. Oprea Dumitru PNL DA
106. Oteșanu Daniela PSD DA
107. Palăr Ionel PNL DA
108. Pambuccian Varujan Minoritati DA
109. Pană Adriana-Doina PSD DA
110. Pașcan Emil-Marius PMP DA
111. Păle Dănuț PSD DA
112. Petrea Gabriel PSD DA
113. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD DA
114. Podașcă Gabriela-Maria PRO România DA
115. Ponta Victor-Viorel PRO România DA
116. Pop Andrei PSD DA
117. Pop Rareș Tudor USR DA
118. Popa Florin PSD DA
119. Popa Ștefan-Ovidiu PSD DA
120. Popescu Mariana-Venera Minoritati DA
121. Popescu Nicolae-Daniel USR DA
122. Popescu Pavel PNL DA
123. Popescu Virgil-Daniel PNL DA
124. Presură Alexandra PSD DA
125. Prisnel Adrian-Claudiu USR DA
126. Prună Cristina-Mădălina USR DA
127. Radu Anișoara PSD DA
128. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD DA
129. Răcuci Claudiu-Vasile PNL DA
130. Rădulescu Alexandru PSD DA
131. Rădulescu Cătălin-Marian PSD DA
132. Rădulescu Dan-Răzvan USR DA
133. Răduț Violeta PSD DA
134. Roman Florin-Claudiu PNL DA
135. Romanescu Cristinel PNL DA
136. Rotaru Alexandru PSD DA
137. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PNL DA
138. Sebestyén Csaba-István UDMR DA
139. Simion Lucian-Eduard PSD DA
140. Simionca Ionuț PMP DA
141. Simonis Alfred - Robert PSD DA
142. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL DA
143. Socotar Gheorghe-Dinu PSD DA
144. Stancu Florinel PSD DA
145. Steriu Valeriu-Andrei PSD DA
146. Stoica Bogdan-Alin Minoritati DA
147. Surgent Marius-Gheorghe ALDE DA
148. Szabó Ödön UDMR DA
149. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
150. Șotcan Theodora PSD DA
151. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
152. Tănăsescu Alina-Elena PSD DA
153. Teiș Alina PSD DA
154. Todoran Adrian-Mihăiță PMP DA
155. Toma Ilie PSD DA
156. Turcan Raluca PNL DA
157. Ursu Răzvan-Ion PSD DA
158. Varga Vasile PNL DA
159. Vasile Daniel Minoritati DA
160. Vasilescu Lia Olguța PSD DA
161. Vasilică Radu Costin PSD DA
162. Vass Levente UDMR DA
163. Văcaru Alin Vasile PRO România DA
164. Velcea Nicolae PSD DA
165. Vîrză Mihăiță PSD DA
166. Vlăducă Oana-Silvia PRO România DA
167. Vosganian Varujan ALDE DA
168. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD DA
169. Zainea Cornel USR DA
170. Zamfira Constantin-Cătălin PSD DA
171. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti marți, 23 iulie 2024, 2:45
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro