Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 04.12.2019 > 12:12 Versiunea pentru printare
Miercuri, 4 decembrie 2019, ora 12:12

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR UDMR ALDE PMP Minoritati PRO România Neafil.
- prezenți:255 113 48 23 15 10 7 15 19 5

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achiței Vasile-Cristian PNL
2. Adnagi Slavoliub Minoritati
3. Ambrus Izabella-Agnes UDMR
4. Ampleev Andrian Minoritati
5. Andrei Alexandru-Ioan PNL
6. Andronache Gabriel PNL
7. Antal István-János UDMR
8. Anton Anton ALDE
9. Apjok Norbert UDMR
10. Ardelean Ben-Oni PNL
11. Arsu Alin-Ionuț USR
12. Avram Constantin ALDE
13. Axinte Vasile PSD
14. Babuș Radu PSD
15. Balan Ioan PNL
16. Balint Liviu-Ioan PRO România
17. Băișanu Ștefan-Alexandru -
18. Bălănescu Alexandru PRO România
19. Bejinariu Eugen PSD
20. Benga Tudor - Vlad USR
21. Bica Dănuț PNL
22. Birchall Ana PSD
23. Biro Zsolt-Istvan UDMR
24. Bîzgan-Gayral Oana-Mioara -
25. Boboc Valentin Gabriel PSD
26. Bode Lucian Nicolae PNL
27. Bodea Marius PNL
28. Bogaciu Alexandra-Corina PRO România
29. Bogdan Gheorghe-Dănuț PSD
30. Bontea Vlad PSD
31. Boroianu Aurel-Robert PNL
32. Borza Remus-Adrian PSD
33. Bota Marius Sorin-Ovidiu PSD
34. Botez Mihai-Cătălin USR
35. Bozianu Nicoleta-Cătălina PMP
36. Bran-Voinea Ioana PSD
37. Bucura-Oprescu Simona PSD
38. Budăi Marius-Constantin PSD
39. Buican Cristian PNL
40. Buicu Corneliu-Florin PSD
41. Bulai Iulian USR
42. Bumb Sorin-Ioan PNL
43. Burciu Cristina PSD
44. Calotă Florică Ică ALDE
45. Căciulă Aurel PSD
46. Călin Ion PSD
47. Căprar Dorel-Gheorghe PSD
48. Căruceru Aida-Cristina PSD
49. Cherecheș Florica PNL
50. Chichirău Cosette-Paula USR
51. Chiriac Viorel PSD
52. Cioabă Petre PSD
53. Ciocan Dan PSD
54. Ciofu Tamara-Dorina PSD
55. Ciolacu Ion-Marcel PSD
56. Cîtea Vasile PSD
57. Cocoș Vasile PSD
58. Codreanu Constantin PMP
59. Cojocaru Petru-Bogdan PSD
60. Constantin Daniel -
61. Cosma Lavinia-Corina USR
62. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
63. Csép Éva-Andrea UDMR
64. Csokany Petronela-Mihaela Minoritati
65. Csoma Botond UDMR
66. Cucșa Marian-Gheorghe -
67. Culeafă Mihai PNL
68. Cupă Ion ALDE
69. Dehelean Silviu USR
70. Dinu Cristina-Elena PSD
71. Dîrzu Ioan PSD
72. Dobre Mircea-Titus PRO România
73. Dobrică Ionela Viorela PSD
74. Dobrovici-Bacalbașa Nicolae PSD
75. Dobrovie Matei-Adrian PNL
76. Drăghici Mircea-Gheorghe PSD
77. Drulă Cătălin USR
78. Duruș Vlad-Emanuel USR
79. Erdei Dolóczki István UDMR
80. Farago Petru UDMR
81. Fădor Angelica PNL
82. Firczak Iulius Marian Minoritati
83. Floroiu Ionel PSD
84. Furtună Mirela PSD
85. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
86. Gavrilă Camelia PSD
87. Gavriliță Bianca - Miruna PSD
88. Găină Mihăiță -
89. Georgescu Laura PSD
90. Georgescu Nicolae PSD
91. Gheorghe Andrei Daniel PNL
92. Gheorghiu Bogdan PNL
93. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
94. Gherman Dumitru PSD
95. Ghilea Găvrilă PNL
96. Gilia Claudia PSD
97. Giugea Nicolae PNL
98. Grosaru Andi-Gabriel Minoritati
99. Gudu Vasile PNL
100. Halici Nicușor PSD
101. Hărătău Elena PSD
102. Heiuș Lucian-Ovidiu PNL
103. Holban Georgeta-Carmen PSD
104. Huncă Mihaela PRO România
105. Iancu Iulian PSD
106. Iancu Marius-Ionel PSD
107. Ibram Iusein Minoritati
108. Iftimie Neculai PSD
109. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
110. Intotero Natalia-Elena PSD
111. Ion Stelian-Cristian USR
112. Ionescu George PNL
113. Ioniță Antoneta PNL
114. Iordache Florin PSD
115. Itu Cornel PSD
116. Iurișniți Cristina-Ionela USR
117. Jivan Luminița-Maria PSD
118. Korodi Attila UDMR
119. Lazăr Sorin PSD
120. Longher Victoria Minoritati
121. Lovin Dumitru ALDE
122. Lupașcu Costel PSD
123. Lupescu Dumitru USR
124. Macovei Silviu Nicu PSD
125. Magyar Loránd-Bálint UDMR
126. Mareș Mara PNL
127. Marica Petru-Sorin PRO România
128. Márton Árpád-Francisc UDMR
129. Mărgărit Mitică-Marius PSD
130. Mihalescul Dumitru PNL
131. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
132. Mircea Florin PSD
133. Mînzatu Roxana PSD
134. Moagher Laura-Mihaela PSD
135. Mocioalcă Ion PRO România
136. Mohaci Mihai PRO România
137. Moldovan Sorin-Dan PNL
138. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
139. Mușoiu Ștefan PSD
140. Nasra Gabriel-Horia PSD
141. Neață Eugen PSD
142. Nechifor Cătălin-Ioan PRO România
143. Nicoară Romeo Florin PNL
144. Nicolae Andrei PSD
145. Nicolicea Eugen PSD
146. Nistor Laurențiu PSD
147. Niță Mihai PRO România
148. Niță Nicu PSD
149. Nosa Iuliu PSD
150. Olar Corneliu PNL
151. Oprea Dumitru PNL
152. Oros Nechita-Adrian PNL
153. Oteșanu Daniela PSD
154. Pambuccian Varujan Minoritati
155. Pană Adriana-Doina PSD
156. Paraschiv Rodica PSD
157. Pașcan Emil-Marius PMP
158. Păle Dănuț PSD
159. Petcu Toma-Florin ALDE
160. Petrea Gabriel PRO România
161. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
162. Petric Octavian PRO România
163. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
164. Pistru Eusebiu-Manea ALDE
165. Podașcă Gabriela-Maria PRO România
166. Ponta Victor-Viorel PRO România
167. Pop Andrei PSD
168. Popa Florin PSD
169. Popa Mihai Valentin PRO România
170. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
171. Popescu Nicolae-Daniel USR
172. Popescu Virgil-Daniel PNL
173. Predoiu Marian-Cătălin PNL
174. Presură Alexandra PSD
175. Prisnel Adrian-Claudiu USR
176. Prișcă Răzvan Sorin PNL
177. Prună Cristina-Mădălina USR
178. Radu Nicolaie-Sebastian-Valentin PSD
179. Răcuci Claudiu-Vasile PNL
180. Rădulescu Cătălin-Marian PSD
181. Rădulescu Dan-Răzvan USR
182. Răduț Violeta PSD
183. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
184. Roman Florin-Claudiu PNL
185. Roman Ioan Sorin PSD
186. Romanescu Cristinel PNL
187. Rotaru Alexandru PSD
188. Rotaru Răzvan-Ilie PSD
189. Schelean-Șomfelean Valeria-Diana PNL
190. Sebestyén Csaba-István UDMR
191. Sefer Cristian-George PSD
192. Seidler Cristian-Gabriel USR
193. Seres Dénes UDMR
194. Simion Lucian-Eduard PSD
195. Simionca Ionuț PMP
196. Simonis Alfred - Robert PSD
197. Sitterli Ovidiu-Ioan PNL
198. Socotar Gheorghe-Dinu PSD
199. Solomon Adrian PSD
200. Spânu Ion PRO România
201. Stamatian Vasile-Florin PNL
202. Stan Viorel PSD
203. Stanciu-Viziteu Lucian-Daniel USR
204. Stancu Florinel PRO România
205. Stativă Irinel Ioan PSD
206. Stănescu Alexandru PSD
207. Steriu Valeriu-Andrei PSD
208. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
209. Suciu Matei PSD
210. Suciu Vasile-Daniel PSD
211. Surgent Marius-Gheorghe ALDE
212. Szabó Ödön UDMR
213. Șerban Ciprian-Constantin PSD
214. Șimon Gheorghe PSD
215. Șișcu George PNL
216. Șova Lucian PSD
217. Șovăială Constantin PNL
218. Ștefan Corneliu PSD
219. Ștefan Ion PNL
220. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
221. Tabugan Ion ALDE
222. Teacă Alexandru PMP
223. Teiș Alina PSD
224. Terea Ioan PSD
225. Todor Adrian PSD
226. Todoran Adrian-Mihăiță PMP
227. Toma Ilie PSD
228. Tripa Florin-Dan PSD
229. Tudor Beatrice PSD
230. Turcan Raluca PNL
231. Turcescu Robert-Nicolae PMP
232. Tușa Adriana Diana PSD
233. Țachianu Marian PSD
234. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
235. Ursu Răzvan-Ion PSD
236. Varga Glad-Aurel PNL
237. Vasile Daniel Minoritati
238. Vasilescu Lia Olguța PSD
239. Vasilică Radu Costin PSD
240. Vass Levente UDMR
241. Văcaru Alin Vasile PRO România
242. Velcea Nicolae PSD
243. Vexler Silviu Minoritati
244. Vișan George-Gabriel PSD
245. Vîlceanu Dan PNL
246. Vîrză Mihăiță PSD
247. Vlad Sergiu Cosmin USR
248. Vlăducă Oana-Silvia PRO România
249. Voicu Mihai Alexandru PNL
250. Vosganian Varujan ALDE
251. Vrăjitoru Sorinel-Marian PSD
252. Weber Mihai PSD
253. Zainea Cornel USR
254. Zamfira Constantin-Cătălin PSD
255. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti joi, 20 iunie 2024, 18:33
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro