Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 20.09.2022 > 12:21 Versiunea pentru printare
Marți, 20 septembrie 2022, ora 12:21

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR AUR UDMR Minoritati Neafil.
- prezenți:243 85 56 32 15 18 12 25

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achimaș-Cadariu Patriciu-Andrei PSD
2. Aelenei Dănuț -
3. Albișteanu Mihail AUR
4. Albotă Emil-Florin PSD
5. Alda Adrian PSD
6. Alexandru Victoria-Violeta -
7. Alexe Florin-Alexandru PNL
8. Andrei Alexandru-Ioan PNL
9. Andronache Gabriel PNL
10. Apostol Alin-Gabriel USR
11. Atanasiu Onuț Valeriu PNL
12. Avrămescu Gabriel-Ioan PNL
13. Badea Iulian-Alexandru PSD
14. Badea Mihai-Alexandru USR
15. Badiu Georgel AUR
16. Balan Ioan PNL
17. Balint Liviu-Ioan PNL
18. Banias Mircea Marius PNL
19. Barbu Costel PNL
20. Barbu Florin-Ionuț PSD
21. Barcari Rodica-Luminița PNL
22. Barna Ilie Dan USR
23. Bălășoiu Aurel PSD
24. Băltărețu Viorel USR
25. Bejinariu Eugen PSD
26. Bende Sándor UDMR
27. Benedek Zacharie UDMR
28. Benga Tudor - Vlad -
29. Bîlcea Ovidiu-Sergiu PNL
30. Bîrcă Constantin PSD
31. Blaga Daniel-Codruț USR
32. Bola Bogdan-Alexandru -
33. Bota Călin-Ioan PNL
34. Botez Mihai-Cătălin USR
35. Bucura-Oprescu Simona PSD
36. Budăi Marius-Constantin PSD
37. Buican Cristian PNL
38. Bulai Iulian USR
39. Burciu Cristina PNL
40. Buzoianu Diana-Anda USR
41. Calotă Florică Ică PNL
42. Cambera Oana-Alexandra -
43. Cazan Laurențiu-Nicolae PNL
44. Cătăniciu Steluța-Gustica PSD
45. Căuș Vasile-Aurel PNL
46. Chira Claudiu-Martin -
47. Chirilă Virgil Alin PSD
48. Ciofu Cătălina PNL
49. Ciolacu Ion-Marcel PSD
50. Ciubuc Ciprian -
51. Cîtea Vasile PSD
52. Coarnă Dumitru -
53. Constantin Daniel PNL
54. Cristea Andi-Lucian PSD
55. Cristescu Radu-Mihai PSD
56. Crîstici Ognean Minoritati
57. Csép Éva-Andrea UDMR
58. Csoma Botond UDMR
59. Cupșa Ioan PNL
60. Damian Romulus-Marius PSD
61. Dancă Ionel -
62. Dămureanu Ringo AUR
63. Dehelean Silviu USR
64. Dinu Cristina-Elena PSD
65. Drancă Andrei-Iulian USR
66. Drulă Cătălin USR
67. Dumitru Florian-Emil PNL
68. Dunava Costel Neculai PSD
69. Enachi Raisa AUR
70. Farago Petru UDMR
71. Fădor Angelica PNL
72. Fălcoi Nicu USR
73. Fechet Mircea PNL
74. Feodor Silviu Minoritati
75. Fifor Mihai-Viorel PSD
76. Firczak Iulius Marian Minoritati
77. Florea Daniel -
78. Florea Oana-Consuela PSD
79. Floroiu Ionel PSD
80. Flucuș Dumitru AUR
81. Focșa Dumitru-Viorel AUR
82. Folescu Cornel-Vasile PSD
83. Gál Károly UDMR
84. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
85. Gavrilescu Grațiela Leocadia PSD
86. Georgescu Nicolae PSD
87. Gheba Daniel-Sorin USR
88. Gheorghiu Bogdan PNL
89. Giugea Nicolae -
90. Gîdei Laurențiu-Viorel PSD
91. Gliga Dumitrița PSD
92. Grădinaru Radu-Vicențiu AUR
93. Grecu Ion-Cătălin PSD
94. Grosaru Andi-Gabriel -
95. Gudu Michael PNL
96. Hajdu Gábor UDMR
97. Holban Georgeta-Carmen PSD
98. Horga Maria-Gabriela PNL
99. Hurduzeu Florin-Silviu PSD
100. Huțu Alexandra PSD
101. Iancu Marius-Ionel PSD
102. Ichim Cristian-Paul -
103. Ignat Ion-Alin-Dan PNL
104. Ilie Victor USR
105. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
106. Intotero Natalia-Elena PSD
107. Ion Stelian-Cristian USR
108. Ionescu George -
109. Ivan Bogdan-Gruia PSD
110. Ivănuță Cristian-Daniel AUR
111. Kelemen Attila UDMR
112. Kiss János PNL
113. Kolcsár Anquetil-Károly UDMR
114. Könczei Csaba UDMR
115. Kulcsár-Terza József-György UDMR
116. Ladányi László-Zsolt UDMR
117. Lazăr Ion-Marian USR
118. Lazăr Teodor USR
119. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
120. Longher Ghervazen Minoritati
121. Lőrincz Ștefan-Iulian USR
122. Lungoci Dumitru-Lucian PSD
123. Lungu Romeo-Daniel PSD
124. Lupu Andrei-Răzvan -
125. Macovei Silviu Nicu PSD
126. Magyar Loránd-Bálint UDMR
127. Manea Cătălin-Zamfir Minoritati
128. Mang Ioan PSD
129. Manta Claudiu PSD
130. Marin Laurențiu-Daniel PSD
131. Mărculescu Dumitru PNL
132. Merka Adrian-Miroslav Minoritati
133. Miftode Marius-Andrei USR
134. Mihalcea Remus-Gabriel PSD
135. Mihălcescu Carmen-Ileana PSD
136. Miklós Zoltán UDMR
137. Mina Marian PSD
138. Miruță Radu-Dinel USR
139. Moisin Radu-Marin PNL
140. Moldovan Sorin-Dan PNL
141. Molnar Ervin PNL
142. Molnar Radu-Iulian USR
143. Morar Olivia-Diana PNL
144. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
145. Muncaciu Sorin-Titus AUR
146. Murariu Oana USR
147. Mușoiu Ștefan PSD
148. Nacov Gheorghe Minoritati
149. Nagy Szabolcs UDMR
150. Nassar Rodica PSD
151. Năcuță Sorin PNL
152. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
153. Neaga Florian-Claudiu PSD
154. Neagu Denisa-Elena USR
155. Neață Eugen PSD
156. Nechita Aurel PSD
157. Niță Nicu PSD
158. Orban Ludovic -
159. Ostaficiuc Marius-Eugen PSD
160. Oteșanu Daniela PSD
161. Özmen Oana-Marciana PNL
162. Paladi George-Adrian PSD
163. Panait Radu USR
164. Paraschiv Rodica PSD
165. Pavelescu Nicolae PSD
166. Pecingină Gheorghe PNL
167. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
168. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
169. Piper-Savu Florin PSD
170. Pirtea Marilen - Gabriel PNL
171. Plăiașu Gabriel -
172. Polak Tudor PNL
173. Polițeanu Mihai-Laurențiu USR
174. Pop Darius AUR
175. Popa Alexandru PNL
176. Popa Radu Mihai PSD
177. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
178. Popescu Dan-Cristian PSD
179. Popescu Vlad-Piedone PSD
180. Popica Eduard-Andrei PSD
181. Presură Alexandra PSD
182. Prișcă Răzvan Sorin PNL
183. Prună Cristina-Mădălina USR
184. Pușcașu Lucian-Florin AUR
185. Rizea Cristina Camelia -
186. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
187. Roman Florin-Claudiu PNL
188. Roman Nicolae -
189. Roșca Mircea PNL
190. Rujan Dumitru PNL
191. Salan Viorel PSD
192. Sandu Viorica PSD
193. Sas Lóránt-Zoltan -
194. Scripnic Lilian AUR
195. Seidler Cristian-Gabriel USR
196. Seres Dénes UDMR
197. Simonis Alfred - Robert PSD
198. Stancu Ionel Minoritati
199. Stancu Paul PSD
200. Stănescu Vetuța PNL
201. Stoian Maria PNL
202. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
203. Stoica Ștefan-Bucur PNL
204. Suciu Vasile-Daniel PSD
205. Szabó Ödön UDMR
206. Șandru Cosmin PNL
207. Șerban Ciprian-Constantin PSD
208. Șerban Gianina AUR
209. Șișcu George PNL
210. Șlincu Dan-Constantin PSD
211. Șoldan Gheorghe PSD
212. Șoptică Costel PNL
213. Șovăială Constantin -
214. Ștefan Ion -
215. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
216. Tanasă Dan AUR
217. Tănase Antonel -
218. Tănăsescu Alina-Elena PSD
219. Tătaru Nelu PNL
220. Teodoroiu Simona-Maya PSD
221. Terente Eugen USR
222. Thellmann Christine PNL
223. Toader Bogdan-Andrei PSD
224. Toda Daniel-Liviu -
225. Todosiu Beniamin USR
226. Toma Ilie PSD
227. Trăilă Cristina PNL
228. Trif Bogdan Gheorghe PSD
229. Tudorache Daniel PSD
230. Tuhuț Radu-Marcel PSD
231. Tulbure Simina-Geanina-Daniela -
232. Turcan Raluca PNL
233. Tușa Adriana Diana PSD
234. Țachianu Marian PSD
235. Țepeluș Laurențiu-Cristinel PSD
236. Țuțuianu Marius-Horia PSD
237. Vecerdi Cristina-Agnes PNL
238. Vicol-Ciorbă Laura-Cătălina PSD
239. Volosatîi Boris AUR
240. Vulpescu Ioan PSD
241. Weber Mihai PSD
242. Zakarias Zoltán UDMR
243. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti miercuri, 17 iulie 2024, 18:57
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro