Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 02.11.2022 > 10:07 Versiunea pentru printare
Miercuri, 2 noiembrie 2022, ora 10:07

Subiect vot: Vot anulat
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR AUR UDMR Minoritati Neafil.
- prezenți:61 24 14 5 7 - 3 8
- voturi pentru (DA):54 24 14 2 7 - 3 4
- voturi împotrivă (NU):5 - - 2 - - - 3
- abțineri:2 - - 1 - - - 1
- nu au votat:0 - - - - - - -

Nr. Crt. Nume și prenume Grup Vot
1. Adomnicăi Mirela Elena PSD DA
2. Aelenei Dănuț - NU
3. Alda Adrian PSD DA
4. Alexe Florin-Alexandru PNL DA
5. Andronache Gabriel PNL DA
6. Avrămescu Gabriel-Ioan PNL DA
7. Axinia Adrian-George AUR DA
8. Badiu Georgel AUR DA
9. Balan Ioan PNL DA
10. Bota Călin-Ioan PNL DA
11. Botez Mihai-Cătălin USR DA
12. Buican Cristian PNL DA
13. Ciofu Cătălina PNL DA
14. Coarnă Dumitru - DA
15. Coleșa Ilie-Alin AUR DA
16. Cristian Brian USR Abținere
17. Damian Romulus-Marius PSD DA
18. Fifor Mihai-Viorel PSD DA
19. Florea Daniel - DA
20. Florea Oana-Consuela PSD DA
21. Folescu Cornel-Vasile PSD DA
22. Gavrilă Anamaria - NU
23. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati DA
24. Gîdei Laurențiu-Viorel PSD DA
25. Grădinaru Radu-Vicențiu AUR DA
26. Grosaru Andi-Gabriel - DA
27. Hangan Pollyanna-Hanellore USR NU
28. Huțucă Bogdan-Iulian PNL DA
29. Ivănuță Cristian-Daniel AUR DA
30. Manea Cătălin-Zamfir Minoritati DA
31. Mang Ioan PSD DA
32. Mărculescu Dumitru PNL DA
33. Mărgărit Mitică-Marius PSD DA
34. Mina Marian PSD DA
35. Mircea Florin PSD DA
36. Miuțescu Gheorghe Adrian - DA
37. Nassar Rodica PSD DA
38. Neagu Denisa-Elena USR NU
39. Neață Eugen PSD DA
40. Paladi George-Adrian PSD DA
41. Paraschiv Rodica PSD DA
42. Pavelescu Nicolae PSD DA
43. Presură Alexandra PSD DA
44. Pușcașu Lucian-Florin AUR DA
45. Roman Florin-Claudiu PNL DA
46. Rujan Dumitru PNL DA
47. Rusu Daniel-Gheorghe - NU
48. Sandu Viorica PSD DA
49. Scripnic Lilian AUR DA
50. Șerban Ciprian-Constantin PSD DA
51. Știrbu Gigel-Sorinel PNL DA
52. Tătaru Nelu PNL DA
53. Thellmann Christine PNL DA
54. Tobă Francisc - Abținere
55. Todosiu Beniamin USR DA
56. Toma Ilie PSD DA
57. Trif Bogdan Gheorghe PSD DA
58. Tudorache Daniel PSD DA
59. Țuțuianu Marius-Horia PSD DA
60. Vicol-Ciorbă Laura-Cătălina PSD DA
61. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati DA

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti vineri, 19 iulie 2024, 0:40
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro