Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 13.06.2023 > 13:02 Versiunea pentru printare
Marți, 13 iunie 2023, ora 13:02

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR AUR UDMR Minoritati Neafil.
- prezenți:221 87 50 30 18 12 13 11

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Acatrinei Dorel-Gheorghe AUR
2. Adomnicăi Mirela Elena PSD
3. Aelenei Dănuț AUR
4. Albotă Emil-Florin PSD
5. Alda Adrian PSD
6. Alexe Florin-Alexandru PNL
7. Amet Varol Minoritati
8. Andrei Alexandru-Ioan PNL
9. Andronache Gabriel PNL
10. Andrușceac Antonio AUR
11. Apostol Alin-Gabriel USR
12. Avrămescu Gabriel-Ioan PNL
13. Axinia Adrian-George AUR
14. Badea Mihai-Alexandru USR
15. Badiu Georgel AUR
16. Balan Ioan PNL
17. Balint Liviu-Ioan PNL
18. Banias Mircea Marius PNL
19. Barbu Florin-Ionuț PSD
20. Barcari Rodica-Luminița PNL
21. Bălășoiu Aurel PSD
22. Băltărețu Viorel USR
23. Bejinariu Eugen PSD
24. Benedek Zacharie UDMR
25. Bîrcă Constantin PSD
26. Blaga Daniel-Codruț USR
27. Bota Călin-Ioan PNL
28. Botez Mihai-Cătălin USR
29. Bucura-Oprescu Simona PSD
30. Budăi Marius-Constantin PSD
31. Buican Cristian PNL
32. Buicu Corneliu-Florin PSD
33. Bulai Oana-Gianina PSD
34. Buzoianu Diana-Anda USR
35. Calista Mara-Daniela PNL
36. Cazan Laurențiu-Nicolae PNL
37. Cătăniciu Steluța-Gustica PSD
38. Cătăuță Ana-Maria PSD
39. Căuș Vasile-Aurel PNL
40. Chirilă Virgil Alin PSD
41. Ciofu Cătălina PNL
42. Ciornei Radu Tudor USR
43. Ciubuc Ciprian -
44. Cîtea Vasile PSD
45. Coarnă Dumitru -
46. Coleșa Ilie-Alin AUR
47. Constantin Daniel PNL
48. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
49. Cristea Andi-Lucian PSD
50. Cristescu Radu-Mihai PSD
51. Cristian Brian USR
52. Crîstici Ognean Minoritati
53. Crușoveanu Marian PNL
54. Csoma Botond UDMR
55. Damian Romulus-Marius PSD
56. Dămureanu Ringo AUR
57. Dehelean Silviu USR
58. Dinu Cristina-Elena PSD
59. Dumitru Florian-Emil PNL
60. Dunava Costel Neculai PSD
61. Enachi Raisa AUR
62. Farago Petru UDMR
63. Fădor Angelica PNL
64. Făgărășian Valentin-Ilie PNL
65. Fălcoi Nicu USR
66. Fifor Mihai-Viorel PSD
67. Florea Daniel -
68. Floroiu Ionel PSD
69. Focșa Dumitru-Viorel -
70. Folescu Cornel-Vasile PSD
71. Furtună Mirela PSD
72. Gál Károly UDMR
73. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
74. Gavrilescu Grațiela Leocadia PSD
75. Georgescu Nicolae PSD
76. Gheba Daniel-Sorin AUR
77. Gheorghiu Bogdan PNL
78. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
79. Ghiță Daniel-Florin PSD
80. Giugea Nicolae PNL
81. Giurgiu Adrian USR
82. Gîdei Laurențiu-Viorel PSD
83. Gliga Dumitrița PSD
84. Goleac Nicoleta-Matilda PSD
85. Grădinaru Radu-Vicențiu AUR
86. Gudu Michael PNL
87. Hangan Pollyanna-Hanellore USR
88. Hărătău Elena PNL
89. Holban Georgeta-Carmen PSD
90. Horga Maria-Gabriela PNL
91. Hurduzeu Florin-Silviu PSD
92. Huțu Alexandra PSD
93. Huțucă Bogdan-Iulian PNL
94. Iancu Marius-Ionel PSD
95. Ibram Iusein Minoritati
96. Ichim Cristian-Paul -
97. Ilie Victor USR
98. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
99. Intotero Natalia-Elena PSD
100. Ivan Bogdan-Gruia PSD
101. Ivănuță Cristian-Daniel AUR
102. Kelemen Attila UDMR
103. Kiss János PNL
104. Kolcsár Anquetil-Károly UDMR
105. Könczei Csaba UDMR
106. Kulcsár-Terza József-György UDMR
107. Lasca Mihai Ioan -
108. Lazăr Ion-Marian USR
109. Lazăr Teodor USR
110. Leoreanu Laurențiu-Dan PNL
111. Longher Ghervazen Minoritati
112. Lőrincz Ștefan-Iulian USR
113. Lungoci Dumitru-Lucian PSD
114. Macovei Silviu Nicu PSD
115. Magyar Loránd-Bálint UDMR
116. Manea Cătălin-Zamfir Minoritati
117. Mang Ioan PSD
118. Manta Claudiu PSD
119. Marin Laurențiu-Daniel PSD
120. Marșalic Jaro Norbert PNL
121. Mărculescu Dumitru PNL
122. Mărgărit Mitică-Marius PSD
123. Merka Adrian-Miroslav Minoritati
124. Miftode Marius-Andrei USR
125. Mihalcea Remus-Gabriel PSD
126. Miklós Zoltán UDMR
127. Mina Marian PSD
128. Mircea Florin PSD
129. Mitrea Dumitrina AUR
130. Moldovan Sorin-Dan PNL
131. Molnar Radu-Iulian USR
132. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
133. Muncaciu Sorin-Titus AUR
134. Munteanu Remus PSD
135. Muraru Iulian-Alexandru PNL
136. Mușoiu Ștefan PSD
137. Nacov Gheorghe Minoritati
138. Năcuță Sorin PNL
139. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
140. Neagu Denisa-Elena USR
141. Neață Eugen PSD
142. Niță Nicu PSD
143. Ostaficiuc Marius-Eugen PSD
144. Oteșanu Daniela PSD
145. Özmen Oana-Marciana PNL
146. Panait Radu USR
147. Paraschiv Rodica PSD
148. Pavelescu Nicolae PSD
149. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
150. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
151. Piper-Savu Florin PSD
152. Polak Tudor PNL
153. Polițeanu Mihai-Laurențiu -
154. Pop Rareș Tudor USR
155. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
156. Popescu Dan-Cristian PSD
157. Popescu Vlad-Piedone PSD
158. Popica Eduard-Andrei PSD
159. Predescu Ana-Loredana PSD
160. Presură Alexandra PSD
161. Prișcă Răzvan Sorin PNL
162. Prună Cristina-Mădălina USR
163. Pușcașu Lucian-Florin AUR
164. Rasaliu Marian-Iulian PSD
165. Rizea Cristina Camelia -
166. Roman Florin-Claudiu PNL
167. Rujan Dumitru PNL
168. Salan Viorel PSD
169. Sandu Viorica PSD
170. Sărmaș Ioan-Sabin PNL
171. Scripnic Lilian AUR
172. Seidler Cristian-Gabriel USR
173. Seres Dénes UDMR
174. Simonis Alfred - Robert PSD
175. Solomon Adrian PSD
176. Stancu Ionel Minoritati
177. Stănescu Vetuța PNL
178. Stoian Maria PNL
179. Stoica Diana USR
180. Stoica Elena PSD
181. Stoica Ștefan-Bucur PNL
182. Suciu Sebastian-Ilie AUR
183. Suciu Vasile-Daniel PSD
184. Șerban Ciprian-Constantin PSD
185. Șerban Gianina AUR
186. Șimon Gheorghe PSD
187. Șișcu George PNL
188. Șlincu Dan-Constantin PSD
189. Șoldan Gheorghe PSD
190. Șoptică Costel PNL
191. Tănăsescu Alina-Elena PSD
192. Tătaru Nelu PNL
193. Teniță Dragoș-Cătălin -
194. Teodoroiu Simona-Maya PSD
195. Terente Eugen USR
196. Thellmann Christine PNL
197. Toader Bogdan-Andrei PSD
198. Toda Daniel-Liviu -
199. Todosiu Beniamin USR
200. Toma Ilie PSD
201. Trăilă Cristina PNL
202. Trif Bogdan Gheorghe PSD
203. Tudorache Daniel PSD
204. Tuhuț Radu-Marcel PSD
205. Tulbure Simina-Geanina-Daniela -
206. Turcan Raluca PNL
207. Tușa Adriana Diana PSD
208. Țachianu Marian PSD
209. Țepeluș Laurențiu-Cristinel PSD
210. Țuțuianu Marius-Horia PSD
211. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
212. Varga Glad-Aurel PNL
213. Vexler Silviu Minoritati
214. Vicol-Ciorbă Laura-Cătălina PSD
215. Vîlceanu Dan PNL
216. Volosatîi Boris AUR
217. Weber Mihai PSD
218. Wiener Adrian USR
219. Zakarias Zoltán UDMR
220. Zetea Gabriel-Valer PSD
221. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti luni, 24 iunie 2024, 10:44
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro