Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 19.03.2024 > 11:47 Versiunea pentru printare
Marți, 19 martie 2024, ora 11:47

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR AUR UDMR Minoritati Neafil.
- prezenți:226 85 43 29 20 13 13 23

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achimaș-Cadariu Patriciu-Andrei PSD
2. Adomnicăi Mirela Elena PSD
3. Albișteanu Mihail AUR
4. Albotă Emil-Florin PSD
5. Alda Adrian PSD
6. Alexandru Victoria-Violeta -
7. Andrei Alexandru-Ioan PNL
8. Andronache Gabriel PNL
9. Andrușceac Antonio AUR
10. Apostol Alin-Gabriel USR
11. Atanasiu Onuț Valeriu PNL
12. Badea Iulian-Alexandru PSD
13. Badea Mihai-Alexandru USR
14. Badiu Georgel AUR
15. Balint Liviu-Ioan PNL
16. Banias Mircea Marius PNL
17. Barcari Rodica-Luminița PNL
18. Bălășoiu Aurel PSD
19. Băltărețu Viorel USR
20. Bejinariu Eugen PSD
21. Benchescu-Pecingină Claudia PNL
22. Bende Sándor UDMR
23. Benedek Zacharie UDMR
24. Benga Tudor - Vlad -
25. Bîrcă Constantin PSD
26. Blaga Daniel-Codruț USR
27. Bola Bogdan-Alexandru -
28. Borta Raluca-Maria -
29. Bota Călin-Ioan PNL
30. Botez Mihai-Cătălin USR
31. Budăi Marius-Constantin PSD
32. Buican Cristian PNL
33. Buicu Corneliu-Florin PSD
34. Buzoianu Diana-Anda USR
35. Calista Mara-Daniela PNL
36. Calotă Florică Ică AUR
37. Cătăuță Ana-Maria PSD
38. Căuș Vasile-Aurel PNL
39. Chesnoiu Adrian-Ionuț PSD
40. Chichirău Cosette-Paula -
41. Chirilă Virgil Alin PSD
42. Ciubuc Ciprian -
43. Coarnă Dumitru -
44. Coleșa Ilie-Alin AUR
45. Constantin Daniel PNL
46. Cozma Adrian-Felician PNL
47. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
48. Cristea Andi-Lucian PSD
49. Cristescu Radu-Mihai PSD
50. Cristian Brian USR
51. Csép Éva-Andrea UDMR
52. Csoma Botond UDMR
53. Cupșa Ioan PNL
54. Dancă Ionel -
55. Dehelean Silviu USR
56. Dinu Cristina-Elena PSD
57. Drancă Andrei-Iulian USR
58. Dumitrache Ileana Cristina PSD
59. Dumitrescu Raluca Giorgiana PSD
60. Dumitru Florian-Emil PNL
61. Dunava Costel Neculai PSD
62. Enachi Raisa -
63. Farago Petru UDMR
64. Făgărășian Valentin-Ilie PNL
65. Fălcoi Nicu USR
66. Feodor Silviu Minoritati
67. Fifor Mihai-Viorel PSD
68. Firczak Iulius Marian Minoritati
69. Florea Daniel AUR
70. Florea Oana-Consuela PSD
71. Floroiu Ionel PSD
72. Flucuș Dumitru AUR
73. Focșa Dumitru-Viorel -
74. Furtună Mirela PSD
75. Gál Károly UDMR
76. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
77. Gheba Daniel-Sorin AUR
78. Giugea Nicolae PNL
79. Giurgiu Adrian USR
80. Gîdei Laurențiu-Viorel PSD
81. Gliga Dumitrița PSD
82. Grădinaru Radu-Vicențiu AUR
83. Grecu Ion-Cătălin PSD
84. Grosaru Andi-Gabriel -
85. Gudu Michael PNL
86. Hajdu Gábor UDMR
87. Hangan Pollyanna-Hanellore USR
88. Havârneanu Filip USR
89. Hărătău Elena PNL
90. Holban Georgeta-Carmen PSD
91. Hurduzeu Florin-Silviu PSD
92. Huțu Alexandra PSD
93. Iancu Marius-Ionel PSD
94. Ibram Iusein Minoritati
95. Ichim Cristian-Paul -
96. Ignat Ion-Alin-Dan PNL
97. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
98. Intotero Natalia-Elena PSD
99. Ivan Bogdan-Gruia PSD
100. Ivănuță Cristian-Daniel AUR
101. Kelemen Attila UDMR
102. Kiss János PNL
103. Kolcsár Anquetil-Károly UDMR
104. Lazăr Ion-Marian USR
105. Lazăr Teodor USR
106. Longher Ghervazen Minoritati
107. Lőrincz Ștefan-Iulian USR
108. Lungoci Dumitru-Lucian PSD
109. Lungu Romeo-Daniel PSD
110. Macovei Silviu Nicu PSD
111. Manea Cătălin-Zamfir Minoritati
112. Mang Ioan PSD
113. Manta Claudiu PSD
114. Mareș Mara PNL
115. Marin Laurențiu-Daniel PSD
116. Mărculescu Dumitru PNL
117. Mărgărit Mitică-Marius PSD
118. Meclea Alina PNL
119. Merka Adrian-Miroslav Minoritati
120. Miftode Marius-Andrei USR
121. Mihalcea Remus-Gabriel PSD
122. Miklós Zoltán UDMR
123. Mina Marian PSD
124. Mircea Florin PSD
125. Miruță Radu-Dinel USR
126. Mitrea Dumitrina AUR
127. Miuțescu Gheorghe Adrian -
128. Moisin Radu-Marin PNL
129. Moldovan Sorin-Dan PNL
130. Molnar Ervin PNL
131. Morar Olivia-Diana PNL
132. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
133. Muncaciu Sorin-Titus AUR
134. Munteanu Remus PSD
135. Murariu Oana USR
136. Muraru Iulian-Alexandru PNL
137. Mușoiu Ștefan PSD
138. Nacov Gheorghe Minoritati
139. Nagy Szabolcs UDMR
140. Nagy Vasile -
141. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
142. Neaga Florian-Claudiu PSD
143. Neagu Denisa-Elena USR
144. Neață Eugen PSD
145. Nechita Aurel PSD
146. Orban Ludovic -
147. Ostaficiuc Marius-Eugen AUR
148. Oteșanu Daniela PSD
149. Paladi George-Adrian PNL
150. Pambuccian Varujan Minoritati
151. Paraschiv Rodica PSD
152. Pavelescu Nicolae PSD
153. Păunescu Silviu-Titus AUR
154. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
155. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
156. Piper-Savu Florin PSD
157. Plăiașu Gabriel -
158. Polițeanu Mihai-Laurențiu -
159. Pop Rareș Tudor USR
160. Popa Radu Mihai PSD
161. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
162. Popescu Dan-Cristian PSD
163. Popescu Vlad-Piedone PSD
164. Presură Alexandra PSD
165. Prunean Alin-Costel -
166. Rasaliu Marian-Iulian PSD
167. Rizea Cristina Camelia -
168. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
169. Roman Florin-Claudiu PNL
170. Roșca Mircea PNL
171. Salan Viorel PSD
172. Sandu Viorica PSD
173. Scripnic Lilian AUR
174. Seidler Cristian-Gabriel USR
175. Seres Dénes UDMR
176. Sighiartău Robert-Ionatan PNL
177. Simion George-Nicolae AUR
178. Simonis Alfred - Robert PSD
179. Solomon Adrian PSD
180. Stancu Paul PSD
181. Stativă Irinel Ioan PSD
182. Stănescu Vetuța PNL
183. Stângă George-Cătălin PNL
184. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
185. Stoica Ciprian-Titi AUR
186. Stoica Diana USR
187. Suciu Sebastian-Ilie AUR
188. Suciu Vasile-Daniel PSD
189. Șandru Cosmin PNL
190. Șerban Ciprian-Constantin PSD
191. Șerban Gianina AUR
192. Șimon Gheorghe PSD
193. Șișcu George PNL
194. Șlincu Dan-Constantin PSD
195. Șoldan Gheorghe PSD
196. Șoptică Costel PNL
197. Șovăială Constantin -
198. Știrbu Gigel-Sorinel PNL
199. Tanasă Dan AUR
200. Tănase Antonel -
201. Tănăsescu Alina-Elena PSD
202. Tătaru Nelu PNL
203. Terente Eugen USR
204. Thellmann Christine PNL
205. Toader Bogdan-Andrei PSD
206. Toda Daniel-Liviu -
207. Toma Ilie PSD
208. Toma Vasilică PSD
209. Trăilă Cristina PNL
210. Trif Bogdan Gheorghe PSD
211. Tudorache Daniel PSD
212. Tuhuț Radu-Marcel PSD
213. Tulbure Simina-Geanina-Daniela -
214. Tușa Adriana Diana PSD
215. Țachianu Marian PSD
216. Țepeluș Laurențiu-Cristinel PSD
217. Țoiu Oana-Silvia USR
218. Țuțuianu Marius-Horia PSD
219. Ungureanu Emanuel-Dumitru USR
220. Vexler Silviu Minoritati
221. Vicol-Ciorbă Laura-Cătălina PSD
222. Vulpescu Ioan PSD
223. Weber Mihai PSD
224. Zakarias Zoltán UDMR
225. Zetea Gabriel-Valer PSD
226. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti duminică, 21 iulie 2024, 4:19
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro