Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 26.03.2024 > 11:31 Versiunea pentru printare
Marți, 26 martie 2024, ora 11:31

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR AUR UDMR Minoritati Neafil.
- prezenți:208 89 41 21 18 6 11 22

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Acatrinei Dorel-Gheorghe AUR
2. Achimaș-Cadariu Patriciu-Andrei PSD
3. Adomnicăi Mirela Elena PSD
4. Albotă Emil-Florin PSD
5. Alda Adrian PSD
6. Alexandru Victoria-Violeta -
7. Alexe Florin-Alexandru PNL
8. Amet Varol Minoritati
9. Andronache Gabriel PNL
10. Apostol Alin-Gabriel USR
11. Badea Iulian-Alexandru PSD
12. Badea Mihai-Alexandru USR
13. Balint Liviu-Ioan PNL
14. Banias Mircea Marius PNL
15. Barbu Costel PNL
16. Barbu Florin-Ionuț PSD
17. Barcari Rodica-Luminița PNL
18. Bălășoiu Aurel PSD
19. Bejinariu Eugen PSD
20. Benedek Zacharie UDMR
21. Berescu Monica-Elena USR
22. Bîlcea Ovidiu-Sergiu PNL
23. Bîrcă Constantin PSD
24. Blaga Daniel-Codruț USR
25. Bota Călin-Ioan PNL
26. Botez Mihai-Cătălin USR
27. Bucura-Oprescu Simona PSD
28. Budăi Marius-Constantin PSD
29. Buican Cristian PNL
30. Buicu Corneliu-Florin PSD
31. Bulai Oana-Gianina PSD
32. Burciu Cristina PNL
33. Calotă Florică Ică AUR
34. Cambera Oana-Alexandra -
35. Cătăniciu Steluța-Gustica PSD
36. Cătăuță Ana-Maria PSD
37. Căuș Vasile-Aurel PNL
38. Chelaru Mircia AUR
39. Chichirău Cosette-Paula -
40. Chira Claudiu-Martin -
41. Ciofu Cătălina PNL
42. Ciornei Radu Tudor USR
43. Cîtea Vasile PSD
44. Coarnă Dumitru -
45. Coleșa Ilie-Alin AUR
46. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
47. Cristea Andi-Lucian PSD
48. Cristescu Radu-Mihai PSD
49. Cristian Brian USR
50. Crîstici Ognean Minoritati
51. Damian Romulus-Marius PSD
52. Dancă Ionel -
53. Dămureanu Ringo AUR
54. Dinu Cristina-Elena PSD
55. Drancă Andrei-Iulian USR
56. Dumitrescu Raluca Giorgiana PSD
57. Dumitru Florian-Emil PNL
58. Dunava Costel Neculai PSD
59. Enachi Raisa -
60. Fădor Angelica PNL
61. Fălcoi Nicu USR
62. Fifor Mihai-Viorel PSD
63. Florea Oana-Consuela PSD
64. Floroiu Ionel PSD
65. Flucuș Dumitru AUR
66. Folescu Cornel-Vasile AUR
67. Furtună Mirela PSD
68. Gál Károly UDMR
69. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
70. Gavrilescu Grațiela Leocadia PSD
71. Georgescu Nicolae PSD
72. Gheba Daniel-Sorin AUR
73. Gheorghiu Bogdan PNL
74. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
75. Ghiță Daniel-Florin PSD
76. Giugea Nicolae PNL
77. Gîdei Laurențiu-Viorel PSD
78. Gliga Dumitrița PSD
79. Grădinaru Radu-Vicențiu AUR
80. Grecu Ion-Cătălin PSD
81. Grosaru Andi-Gabriel -
82. Havârneanu Filip USR
83. Hărătău Elena PNL
84. Holban Georgeta-Carmen PSD
85. Hurduzeu Florin-Silviu PSD
86. Huțucă Bogdan-Iulian PNL
87. Iancu Marius-Ionel PSD
88. Intotero Natalia-Elena PSD
89. Ionescu George -
90. Ivan Bogdan-Gruia PSD
91. Ivănuță Cristian-Daniel AUR
92. Kelemen Attila UDMR
93. Kiss János PNL
94. Könczei Csaba UDMR
95. Ladányi László-Zsolt UDMR
96. Lazăr Ion-Marian USR
97. Longher Ghervazen Minoritati
98. Lungoci Dumitru-Lucian PSD
99. Lungu Romeo-Daniel PSD
100. Lupu Andrei-Răzvan -
101. Macovei Silviu Nicu PSD
102. Manea Cătălin-Zamfir Minoritati
103. Mang Ioan PSD
104. Manole Petre-Florin PSD
105. Manta Claudiu PSD
106. Mareș Mara PNL
107. Marin Laurențiu-Daniel PSD
108. Marșalic Jaro Norbert PNL
109. Mărculescu Dumitru PNL
110. Mărgărit Mitică-Marius PSD
111. Meclea Alina PNL
112. Merka Adrian-Miroslav Minoritati
113. Miftode Marius-Andrei USR
114. Mihalcea Remus-Gabriel PSD
115. Mina Marian PSD
116. Mircea Florin PSD
117. Mitrea Dumitrina AUR
118. Miuțescu Gheorghe Adrian -
119. Molnar Radu-Iulian USR
120. Morar Olivia-Diana PNL
121. Moșteanu Liviu-Ionuț USR
122. Muncaciu Sorin-Titus AUR
123. Munteanu Remus PSD
124. Mușoiu Ștefan PSD
125. Nacov Gheorghe Minoritati
126. Năcuță Sorin PNL
127. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
128. Neaga Florian-Claudiu PSD
129. Neagu Denisa-Elena USR
130. Neață Eugen PSD
131. Niță Nicu PSD
132. Orban Ludovic -
133. Oteșanu Daniela PSD
134. Özmen Oana-Marciana PNL
135. Paladi George-Adrian PNL
136. Pambuccian Varujan Minoritati
137. Paraschiv Rodica PSD
138. Pavelescu Nicolae PSD
139. Păunescu Silviu-Titus AUR
140. Pecingină Gheorghe -
141. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
142. Piper-Savu Florin PSD
143. Pirtea Marilen - Gabriel PNL
144. Plăiașu Gabriel -
145. Polak Tudor PNL
146. Polițeanu Mihai-Laurențiu -
147. Popa Radu Mihai PSD
148. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
149. Popescu Vlad-Piedone PSD
150. Popica Eduard-Andrei PSD
151. Presură Alexandra PSD
152. Prișcă Răzvan Sorin PNL
153. Prună Cristina-Mădălina USR
154. Prunean Alin-Costel -
155. Rizea Cristina Camelia -
156. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
157. Roman Florin-Claudiu PNL
158. Rujan Dumitru PNL
159. Rusu Daniel-Gheorghe -
160. Salan Viorel PSD
161. Sandu Viorica PSD
162. Scripnic Lilian AUR
163. Seidler Cristian-Gabriel USR
164. Seres Dénes UDMR
165. Simonis Alfred - Robert PSD
166. Solomon Adrian PSD
167. Stancu Paul PSD
168. Stativă Irinel Ioan PSD
169. Stângă George-Cătălin PNL
170. Stoian Maria PNL
171. Stoica Bogdan-Alin Minoritati
172. Stoica Diana USR
173. Stoica Elena PSD
174. Stoica Ștefan-Bucur PNL
175. Stroe Ionuț-Marian PNL
176. Suciu Sebastian-Ilie AUR
177. Suciu Vasile-Daniel PSD
178. Șerban Ciprian-Constantin PSD
179. Șerban Gianina AUR
180. Șimon Gheorghe PSD
181. Șlincu Dan-Constantin PSD
182. Șoldan Gheorghe PSD
183. Șoptică Costel PNL
184. Ștefan Ion -
185. Tanasă Dan AUR
186. Tănase Antonel -
187. Tănăsescu Alina-Elena PSD
188. Tătaru Nelu PNL
189. Terente Eugen USR
190. Toader Bogdan-Andrei PSD
191. Toda Daniel-Liviu -
192. Todosiu Beniamin PSD
193. Toma Ilie PSD
194. Toma Vasilică PSD
195. Trif Bogdan Gheorghe PSD
196. Tudorache Daniel PSD
197. Tuhuț Radu-Marcel PSD
198. Tuță George-Cristian PNL
199. Țachianu Marian PSD
200. Țepeluș Laurențiu-Cristinel PSD
201. Țuțuianu Marius-Horia PSD
202. Vecerdi Cristina-Agnes PNL
203. Vicol-Ciorbă Laura-Cătălina PSD
204. Vîlceanu Dan -
205. Volosatîi Boris AUR
206. Weber Mihai PSD
207. Zetea Gabriel-Valer PSD
208. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti duminică, 21 iulie 2024, 19:12
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro