Calendar vot electronic
Sunteți în secțiunea: Prima pagină > Votul electronic > 02.04.2024 > 17:32 Versiunea pentru printare
Marți, 2 aprilie 2024, ora 17:32

Subiect vot: Prezență - Vot test 1
consultă stenograma ședinței
Centralizator:Total PSD PNL USR AUR UDMR Minoritati Neafil.
- prezenți:171 71 43 14 10 10 8 15

Nr. Crt. Nume și prenume Grup
1. Achimaș-Cadariu Patriciu-Andrei PSD
2. Adomnicăi Mirela Elena PSD
3. Aelenei Dănuț AUR
4. Albișteanu Mihail AUR
5. Albotă Emil-Florin PSD
6. Alda Adrian PSD
7. Alexandru Victoria-Violeta -
8. Alexe Florin-Alexandru PNL
9. Amet Varol Minoritati
10. Andronache Gabriel PNL
11. Apostol Alin-Gabriel USR
12. Atanasiu Onuț Valeriu PNL
13. Axinia Adrian-George AUR
14. Badea Iulian-Alexandru PSD
15. Badea Mihai-Alexandru USR
16. Balint Liviu-Ioan PNL
17. Banias Mircea Marius PNL
18. Barcari Rodica-Luminița PNL
19. Bălășoiu Aurel PSD
20. Bejinariu Eugen PSD
21. Benchescu-Pecingină Claudia PNL
22. Bîrcă Constantin PSD
23. Borta Raluca-Maria -
24. Bota Călin-Ioan PNL
25. Botez Mihai-Cătălin USR
26. Bucura-Oprescu Simona PSD
27. Budăi Marius-Constantin PSD
28. Buicu Corneliu-Florin PSD
29. Burciu Cristina PNL
30. Calista Mara-Daniela PNL
31. Calotă Florică Ică AUR
32. Cambera Oana-Alexandra -
33. Cazan Laurențiu-Nicolae PNL
34. Cătăniciu Steluța-Gustica PSD
35. Chesnoiu Adrian-Ionuț PSD
36. Chirilă Virgil Alin PSD
37. Ciubuc Ciprian -
38. Coarnă Dumitru -
39. Coleșa Ilie-Alin AUR
40. Constantin Daniel PNL
41. Cozmanciuc Corneliu-Mugurel PNL
42. Cristian Brian USR
43. Crîstici Ognean Minoritati
44. Crușoveanu Marian PNL
45. Csép Éva-Andrea UDMR
46. Csoma Botond UDMR
47. Dinu Cristina-Elena PSD
48. Drancă Andrei-Iulian USR
49. Dumitrache Ileana Cristina PSD
50. Dumitrescu Raluca Giorgiana PSD
51. Dumitru Florian-Emil PNL
52. Dunava Costel Neculai PSD
53. Enachi Raisa -
54. Făgărășian Valentin-Ilie PNL
55. Fifor Mihai-Viorel PSD
56. Florea Oana-Consuela PSD
57. Gál Károly UDMR
58. Ganț Ovidiu Victor Minoritati
59. Gavrilescu Grațiela Leocadia PSD
60. Gheba Daniel-Sorin AUR
61. Gheorghe Andrei Daniel PNL
62. Gheorghiu Bogdan PNL
63. Ghera Giureci-Slobodan Minoritati
64. Gîdei Laurențiu-Viorel PSD
65. Goleac Nicoleta-Matilda PSD
66. Grădinaru Radu-Vicențiu AUR
67. Grosaru Andi-Gabriel -
68. Gudu Michael PNL
69. Hajdu Gábor UDMR
70. Hărătău Elena PNL
71. Holban Georgeta-Carmen PSD
72. Huțu Alexandra PSD
73. Iancu Marius-Ionel PSD
74. Ignat Ion-Alin-Dan PNL
75. Ilișanu Claudiu-Augustin PSD
76. Ivănuță Cristian-Daniel AUR
77. Kelemen Hunor UDMR
78. Kolcsár Anquetil-Károly UDMR
79. Könczei Csaba UDMR
80. Ladányi László-Zsolt UDMR
81. Lazăr Ion-Marian USR
82. Lazăr Teodor USR
83. Lőrincz Ștefan-Iulian USR
84. Lungoci Dumitru-Lucian PSD
85. Lungu Romeo-Daniel PSD
86. Lupu Andrei-Răzvan -
87. Macovei Silviu Nicu PSD
88. Manea Cătălin-Zamfir Minoritati
89. Mang Ioan PSD
90. Manta Claudiu PSD
91. Mareș Mara PNL
92. Marin Laurențiu-Daniel PSD
93. Mărculescu Dumitru PNL
94. Mărgărit Mitică-Marius PSD
95. Meclea Alina PNL
96. Miftode Marius-Andrei USR
97. Mihalcea Remus-Gabriel PSD
98. Miklós Zoltán UDMR
99. Miuțescu Gheorghe Adrian -
100. Moisin Radu-Marin PNL
101. Moldovan Sorin-Dan PNL
102. Molnar Ervin PNL
103. Molnar Radu-Iulian USR
104. Morar Olivia-Diana PNL
105. Muncaciu Sorin-Titus AUR
106. Munteanu Remus PSD
107. Muraru Iulian-Alexandru PNL
108. Năcuță Sorin PNL
109. Năsui Claudiu-Iulius-Gavril USR
110. Neagu Denisa-Elena USR
111. Neață Eugen PSD
112. Nechita Aurel PSD
113. Niță Nicu PSD
114. Oteșanu Daniela PSD
115. Özmen Oana-Marciana PNL
116. Paladi George-Adrian PNL
117. Paraschiv Rodica PSD
118. Pavelescu Nicolae PSD
119. Petrețchi Nicolae-Miroslav Minoritati
120. Peța-Ștefănescu Eliza-Mădălina PSD
121. Piper-Savu Florin PSD
122. Plăiașu Gabriel -
123. Polak Tudor PNL
124. Popa Radu Mihai PSD
125. Popa Ștefan-Ovidiu PSD
126. Popescu Virgil-Daniel PNL
127. Popescu Vlad-Piedone PSD
128. Popica Eduard-Andrei PSD
129. Presură Alexandra PSD
130. Rizea Cristina Camelia PSD
131. Rodeanu Bogdan-Ionel USR
132. Roman Florin-Claudiu PNL
133. Roman Nicolae -
134. Roșca Mircea PNL
135. Rusu Daniel-Gheorghe -
136. Salan Viorel PSD
137. Sandu Viorica PSD
138. Seidler Cristian-Gabriel USR
139. Solomon Adrian PSD
140. Stancu Paul PSD
141. Stativă Irinel Ioan PSD
142. Stănescu Vetuța PNL
143. Stoian Maria PNL
144. Suciu Vasile-Daniel PSD
145. Șandru Cosmin PNL
146. Șimon Gheorghe PSD
147. Șișcu George PNL
148. Șlincu Dan-Constantin PSD
149. Șoldan Gheorghe PSD
150. Tanasă Dan AUR
151. Tănase Antonel -
152. Tănăsescu Alina-Elena PSD
153. Tătaru Nelu PNL
154. Teodoroiu Simona-Maya PSD
155. Thellmann Christine PNL
156. Toda Daniel-Liviu -
157. Toma Ilie PSD
158. Toma Vasilică PSD
159. Trăilă Cristina PNL
160. Tudorache Daniel PSD
161. Tușa Adriana Diana PSD
162. Țachianu Marian PSD
163. Țepeluș Laurențiu-Cristinel PSD
164. Țuțuianu Marius-Horia PSD
165. Vexler Silviu Minoritati
166. Vicol-Ciorbă Laura-Cătălina PSD
167. Vîlceanu Dan -
168. Vulpescu Ioan PSD
169. Weber Mihai PSD
170. Zakarias Zoltán UDMR
171. Zisopol Dragoș Gabriel Minoritati

Adresa postala: Palatul Parlamentului, str.Izvor nr.2-4, sect.5, Bucuresti luni, 15 iulie 2024, 3:00
Telefoane (centrala): (021)3160300, (021)4141111 Utilizator:
E-mail: webmaster@cdep.ro